Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавиа 4х4 Хечбек


Tro6a4a

Recommended Posts

Здравеите,

вече почти се реших да си купиа новата Октавиа но ме интересува съществува ли модел хечбек със двигател 4х4 2.0 FSI, защото в Еуратек ниама инфо за такав модел?

И освен това ако има ниакои във форума с новата Октавиа Комби 4х4 2.0 FSI молиа да сподели мнение за плюсове и минуси на колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес получих e-mail потвърждение от Еуратек, че комбито не се предлага в Бг, защото е с еuro4. Така че ми остава варианта обикновениа хатчбек 2.0 FSI. Колеги,какво мислите за този мотор и тои същиа ли е които се предлага в Audi А3 и VW Golf?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес получих e-mail потвърждение от Еуратек, че комбито не се предлага в Бг, защото е с еuro4. Така че ми остава варианта обикновениа хатчбек 2.0 FSI. Колеги,какво мислите за този мотор и тои същиа ли е които се предлага в Audi А3 и VW Golf?

Нека да уточним нещо - какво значи комбито не се предлага в БГ защото е euro4? - Предлага се 2.0 FSI хеч и комби също тока 2.0 TFSI хеч и комби, модела 4х4 е само комби и в бг се предлага само с 1.9 TDI мотора, а в западна европа се предлага отново само комби но в допълнение и с 2.0 FSI . Иначе двигателите са едни и същи - skoda, vw, audi, seat .

Иначе ако не ме лъже паметта всики бензинови двигатели са euro4 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес получих e-mail потвърждение от Еуратек, че комбито не се предлага в Бг, защото е с еuro4

Тия пак са скалъпили нещо. Как така не се предлага щото е с euro4! Ми моята също е с euro4! Всъшност всички бензинови двигатели включително 2,0 са с eurо4, т.е. отговарят на изискванията за euro4 сертификат. Само дизелите са с euro3. Този модел не го предлагат не поради нещо друго ами защото такава им е фирмената политика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням новата Октавия 4x4 се предлага само с дизелов двигател... И ако не се лъжа вече видях една такава из София (комби)...

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.