Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пак запитване свързано с Пена


Penaowner

Recommended Posts

Привет колеги. Отново ви занимавам с проблеми свързани с любимата кола. Значи когато запали чувам как стартера не се прибира. Бутам стартерния ключ малко назад и всичко е ОК. Превдполагам че тази мизерия се получава от стартерния ключ но все пак ако някои се сеща за някво друго място от кадето да е това да пише мерси предварително за информацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай контакт и виж кои 2 жички след като ги издърпаш не гасне контакта палиш 4-5 пъти с тях ако не ти прави тоя проблем слагаш му едно ключе и си готов. Не си заслужава за нова ключалка щото е към 50-60лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам ама си взех това... зад стартерния ключ извинявам се ама не знам как се казва... 20лв! :roll: ама моя проблем беше че нямам ни контакт ни нищо едно краче ми се беше преебало ама купих ново и се оправи всичко как си му е реда :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дончо, ако можеш така да я караш, като дойдете във Варна ще ти сменим клемореда - 10лв втора употреба, работещ естествено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам ама си взех това... зад стартерния ключ извинявам се ама не знам как се казва... 20лв! :roll: ама моя проблем беше че нямам ни контакт ни нищо едно краче ми се беше преебало ама купих ново и се оправи всичко как си му е реда :mrgreen:

 

"таралеж" май имаш предвид...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек мерси сигурно ще го направим в Варна не не ми е проблем да карам така аз като си бутна ключа назад всичко е ОК. Но ме дразни адски много и макар че шкодето скоро няма да е в такъв вид какъвто смятам да я направя (заради ш*****те мангизи) държа да е перфектна колкото много. Мерси за бързите отговори колеги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Дончо...абе имам едно предложение към теб...тва Пена звучи доста грубовато.Дай да и направим едно официално бирено-картофено кръщение на Пененка примерно :D

 

Между другото днес се надявам да успея да си направя скобата за барабаните,така че ако опреш до там сабота и неделя може да и направим един тест ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вале ще ти звънна за събота щото опънах жилото както ти каза и освен че хода ми стана 3 зъба ефект никав. Тъи че задните накладки които сбират прах в избата ще се наложи да ги слагаме преди да посетим варненската бригада. Скъпи колеги от Варна обещали сме едно посещение и ще го направим преди събора. Съжелявам че поради различни проблеми все още неможем да доидем с кака Пена на посещение

 

P.S. Междудругото на галено и викам Пепи, ама виках да не се разчува много че ще ме помислите за фен на кренвиршите "Леки"

 

P.S.S. Предложението за бирено-картофеното(цаца) събиране се одобрява единодушно ще помислим и по този "проблем" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.