Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проект красива шкода!


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Здравейте,

скоро реших, че като дойдат слънчевите дни през лятото ще си взема шкурката, кита и боята и ще позагладя и боядисам моята стара и вярна "баба" шкода 120Л :). Но като се замислих реших че малко кофти идея, понеже предишния собственик(баща ми) беше правил мн. големи катастрофи(да не повярва човек не с негова вина) и купето е усукано като макарон- резервната гума неможе да се сложи ако е напонпана или багажника се затваря като се натисне към стъклото, за да се закопчае !!! На предницата неможе да се сложи права броня понеже нейната си е блъскана и пригодявана за дупките и т.н :cry: . Отзад е удряна, от долу е отнасяна пробката на скоростната кутия(това е оправено отдавна със смяна), отгоре градушка я е била....Като се замислих и ми стана много тъжно. Но реших че си заслужава да потърся някое здраво и неблъскано купе, което мога да боядисам(както щях да правя с моята).

Така че молбата ми е ако някой има или знае къде се продава запазено купе от 120ка или НАЙ_ХУБАВО RAPID(еиии това ми е мечтата :oops: :roll: ) (с големите фарове, и големите стопове) без двигател(може и с в краен случай). Интересува ме просто да не е блъскана- крива. Това за състоянието на боята не ме интересува. А може пък и да е изтърбушена(ще си прехвърля мойте седалки и прочие на другото копе).

Аз съм голям любител на тази марка кола особено на Естелките и не мисля че скоро ще сменя моя верен приятел на пътя :) :roll:

 

Добавям я и тук понеже това е и една идея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.