Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Sound


Recommended Posts

Благодаря ви :)

За Rapid - съгласен съм за неделя следобяд, стига да не вали. Относно марката - има и по-добри, но в съотношение цена/качество/дизайн Pioneer ме устройва, т.е. харесва ми.

За Skoda 105RS - закопчалките на задните седалки съм ги свалил. Можех да ги оставя, но това значеше да правя прорези в дървото, което не ме блазнеше като идея. Но мога да те уверя, че и без закопчалки, поне моите облегалки, си лягат перфектно назад и нямат склонност дори и при резки спирачки да се отварят. От друга страна сега без тези закопчалки ми е далеч по-конфортно да отварям задния багажник. Иначе ги пазя, прибрал съм ги и няма да ги изхвърлям :) А що се отнася до конденза - моята кола от 4 години е гаражна, но преди това докато баща ми я караше, т.е. 19 години е седяла само на улицата и никога не е имала проблем с конденз, било то в някой багажник или по пода на купето. Защо при теб е така - нямам идея. Конденза се получава от голяма разлика в темературите и няма логика при теб това да се получава. За баса - говорителя не е в затворен обем. Погледнато отпред, от дясната горна страна има басрефлекс. А двата отвора в кората ги направих за да може да "диша" баса докато работи и за да влиза повечко звук в купето, че тези седалки с този дунапрен доста яка преграда образуват, но най-вече ги направих защото ме кефят как изглеждат. Между другото има какво още да се иска и да се пипа по звука. Общо взето на по годинка не е лошо да се прави upgrade, че иначе се свиква с него и все ми се струва слаб. Тази година беше ред на усилвателя, както и предстояща смяна на задните колони с по-яки. За догодина също имам планове, ама да сме живи и здрави до тогава :) Пък и кърпене на ламарини, боядисване и други глезотиики ми предстоят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    11

  • SKODA 105 RS

    11

  • Rapid

    10

  • Favorit

    7

Най-много писали в темата

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.