Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

тенекиджия


жоро120-135

Recommended Posts

Здравейте от много време следя форума и много полезна информация натрупах благодарение на колегите.Интересува ме добьр тенекиджия имам 125l водих я на един некадьрник в горубляне РУМЕН се казва.Та беше за прагове реших и боя ,а тои направо я осакати а и 600лв. ми взе.Изби ражда а боята се люпи нестига че все едно с четка я боядисал.А беше толкова хубава дори и с поизгнили прагове.Моля помогнете пак да си бъде хубава,не ми се кара в този вид.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купи си едно телоподаващо и дерзай, а за боята ... отиваш си на вилата въоръжен с много позитивна енергия и почваш със шлаиф машинка със шкурка P800 да търкаш с вода, като изчезнат "браздите"(неравностите) на старата боя минаваш я със P1200 после с P1600 след това след като си я облепил свалил си стопове и т.н. хващаш пистолета и боядисваш нещо на страна от колата да свикнеш с пистолета, минаваш колата 3 ръце ама недей много зор да даваш да не стече, стече ли край няма оправия. Трябва бързо да местиш пистолета и да не бързаш да покрие още от 1вия път. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купи си едно телоподаващо и дерзай, а за боята ... отиваш си на вилата въоръжен с много позитивна енергия и почваш със шлаиф машинка със шкурка P800 да търкаш с вода, като изчезнат "браздите"(неравностите) на старата боя минаваш я със P1200 после с P1600 след това след като си я облепил свалил си стопове и т.н. хващаш пистолета и боядисваш нещо на страна от колата да свикнеш с пистолета, минаваш колата 3 ръце ама недей много зор да даваш да не стече, стече ли край няма оправия. Трябва бързо да местиш пистолета, и да не бързаш да покрие, още от 1вия път. Успех
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купи си едно телоподаващо и дерзай, а за боята ... отиваш си на вилата въоръжен с много позитивна енергия и почваш със шлаиф машинка със шкурка P800 да търкаш с вода, като изчезнат "браздите"(неравностите) на старата боя минаваш я със P1200 после с P1600 след това след като си я облепил свалил си стопове и т.н. хващаш пистолета и боядисваш нещо на страна от колата да свикнеш с пистолета, минаваш колата 3 ръце ама недей много зор да даваш да не стече, стече ли край няма оправия. Трябва бързо да местиш пистолета и да не бързаш да покрие още от 1вия път. Успех

 

:lol: Какво направи бе човек. Все едно му обясни как да пилотира самолет в един абзац...ако беше толкова просто нямаше да има майстори бояджии и т.н.

Не, много помогна, сериозно. :|

п.с. Я кажи колко струва едно сносно "телоподаващо" ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм запознат, но по това http://www.emk-33.com/viewtopic.php?t=2225&sid=21f5af2a21c2a93df7b06f630fb6bf16 съдя, че за 600лв може да си купиш такава машинка. Пак казвам, че не съм запознат но 100% е по оферта да си имаш собствино. За майсторите бояджии, виждам ги колко са майстори :lol: Ако имаш един гараж да си я вкараш за 6-7 час да дръпне нямаш никакви грижи просто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега благодаря.Мисля че немога да се справя,за разлика от тези майстори като този аз си признавам.Имам сантименти кам тази кола,тя е на 75000км мотора го смених с нов не че стария не беше добре тои отиде на едно бъги но това е друга тема.Просто желая да изглежда като нова,та за това питам за маистор.Това ми е колата която сам купил нова 91г.Имам и друга ама не е на 75000км.Мерси за съвета каквото си го правиш за себеси е изтина че го правиш както трябва,но няма да се справя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от много време следя форума и много полезна информация натрупах благодарение на колегите.Интересува ме добьр тенекиджия имам 125l водих я на един некадьрник в горубляне РУМЕН се казва.Та беше за прагове реших и боя ,а тои направо я осакати а и 600лв. ми взе.Изби ражда а боята се люпи нестига че все едно с четка я боядисал.А беше толкова хубава дори и с поизгнили прагове.Моля помогнете пак да си бъде хубава,не ми се кара в този вид.Благодаря.

Е убаво де! Що не идеш при тоя "майстор" и да му покажеш, как се е справил и да му треснеш една лопата в тъпата кратуна :smt093 Лелеее - как се дразня точно на такива педАли... Просто не мога да повярвам, какъв боклук е тоя, а и много други. Като те видят, че си с по-старичка кола и ти одират кожата, защото предполагат, че нямаш кинти за нова и квото и да ти обявят като цена - ще платиш...а и си оставят ръцете!!!!! Напрaво не мога да повярвам, как такъв един дрисльо ме изкарва от кожата...на 10000 км. Ако бех в Софето...

Жоро - кажи на човека къде си прави твоята кола. Аз останах супер доволен от вида и боята!!! Помогнете с майстор, че да можем лятото на спокойствие да си пием биричката, гледайки лъскави Шкодички!!!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много точно го каза аман от педали.Искам да я оправя и да пием биричка.Но ми остава да намеря маистор,може би сам склонен пак да платя подобни пари.Тя трябва да изглежда добре за да се успокоя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.