Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Инфо за личните коли...


Recommended Posts

А добър ден (макар да спите, ама к'во да направя като аз пия кафе). Тук мисля да сложим инфо за колите ни, а не да спорим, коя (дизела или бензина) е по-хубава. Не ми идва на акъла, каква структура да има темата... Ще нахвърлям основата, пък когато някой се сети за още нещо - да казва - ще допълваме! Та, ето какво мисля аз за инфото на колата:

каква точно е, от кога я имате, изминати километри, ремонти, които са извършвани и цената им (както и къде са извършвани и с какви части - 'щото например моя ремък е DAYCO, ама не е казано, че на някой друг трябва да е същия), неща от които не сте доволни, както и такива, от които сте, лични наблюдения на държането на колата на пътя (при зимни условия, с висока скорост...такива работи)...Аз май само простотии написах :oops:

Айде, допълнете нещо де!

Да кажа още нещо - тук няма да пишем само хората с по-нови коли! Надявам се всички да изкажем мнение и даже ако има интерес - темата да се премести в Главния форум! :smt025

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра идея мога да я допълня с нещо. Който от вас е влизал в Тунинг.бг е може би е видял една много яко реализирана идея - гараж-а. Да се опитам да го обясня. Всеки попълва всякакъв вид данни за своя автомобил (както ние си имаме профил) и после под аватара излиза името на автомобила и като щракнеш на него влизаш в "гаража на човека" и можеш да разгледаш всичко което дай е дал като инфо за автомобила...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра идея мога да я допълня с нещо. Който от вас е влизал в Тунинг.бг е може би е видял една много яко реализирана идея - гараж-а. Да се опитам да го обясня. Всеки попълва всякакъв вид данни за своя автомобил (както ние си имаме профил) и после под аватара излиза името на автомобила и като щракнеш на него влизаш в "гаража на човека" и можеш да разгледаш всичко което дай е дал като инфо за автомобила...

:D =D> ;)

Ако не се лъжа.преди време бях предложил точно това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не трябва да е като отделен подраздел а като част от авартара както написа колегата. Щракваш върху него и виждаш каква е колата на съответния член идеята е хубава остава някои да я реализира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не направиме така - в раздела за Фабия примерно всеки собственик дава инфо за колата си в отделен пост на темата, който може и да си редактира - кога е произведена, какво и е правил, колко харчи и при какви условия и т.н. Могат да се добавят и някви оценки като примерно от тестовете на АутоБилд. Какво ще кажете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не направиме така - в раздела за Фабия примерно всеки собственик дава инфо за колата си в отделен пост на темата, който може и да си редактира - кога е произведена, какво и е правил, колко харчи и при какви условия и т.н. Могат да се добавят и някви оценки като примерно от тестовете на АутоБилд. Какво ще кажете?

Това преди доста време е правено - не се получава, става много офтопик(неизбежно), всеки пише и накрая мазана работа.. :(

Това с гаража ми се струва по добре но незнам и аз кой може и кой трябва да го направи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложенито наистина е много добро...пак и така ще знаем малко повечко за колите на вески от форума :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не трябва да е като отделен подраздел а като част от авартара както написа колегата. Щракваш върху него и виждаш каква е колата на съответния член идеята е хубава остава някои да я реализира

и аз тъй мисля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сега си дойдохме на въпроса.Стига приказки-да действаме..........Обаче кои ще действа? :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.