Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ниско прелитащи Фабии в Надежда!


The Best Forman

Recommended Posts

Колеги , незнам какво вземате от Еуратек , но ако някой кара така колата ми ще му скачам трупешката на главата докато мърда :evil:

Днес минавайки по обиколната на Надежда от завоя преди Еуратек излетя една червена карасавица комби изправена на задни гуми и скорост , от която щяха да ми паднат огледалата , а турбото фучеше като стара прахосмукачка Чайка / можеби беше 1,9 ТДИ /

Ако във форума има хора от Еуратек ... вземете , че вразумете тез шофьори , хората изсипват по един кош пари за тез коли и мислят , че са нови , а ваще хора ги ръчкат до КАТ и обратно като за последно и после кекави били Фабиите :oops: Като се мислят за състезатели да броят по 20 бимбарки за една RS -ка и да ходят на Божурище ама те карат така само чуждите коли :evil: :evil: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кво толкова аз вчера като вдигнах 100 и малко двг ми бръмчеше се едно е 200коня, аз си го карам аз си го правя. Тея фабии от Еуратек ги карат те ги правят, нали са в гаранция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ми скапа настроението :(

Мойта красавица (червена Octavia) трябва да е пристигнала вече. Оглеждай се и ако ги видиш да юркат така Octavi-йка казвай да ходя да ги стрелям!

Тяхната кожа под ножа :smt021 smt067

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - малкото е чисто нов мотор и обороти над 3000 поне до 1000 км. не са препоръчителни ... като ти дадат ключовете карй си я както искаш троши си я , но до тогава редно е да пазят колата т.к. клиента брои парите , а не му я дават даром ;) а тва за гаранцията им вече почвам да се замислям дали е гаранция или е един вид узаконен рекет.

Както казваше баба ми "Нови дънки ама с кръпка " ексик ти , че ще я направят ако я строшат ама вече ще е правена няма да се кефиш така , а ще си имаш едно на ум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей затова казвам - видиш ли ги казвай да ходя да ги сритам! Опс... :oops: пардон за вулгарността ама аз взимам нова кола за да знам к'во и как и е, а те я усакатяват преди да ми я дадат!

РАЗСТРЕЛ !!!

Пък и това е Шкода - женска, трябва да се глези :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, темата за немарливостта и подлостта на тия от ЕураТек е много наболяла... Пълни мърлячи! Направо не ми се мисли какво са и правили на мойта до КАТ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тогава съм кусметлия-моята беше точно на 0.8 като си я вземах от Еуратек!Незнам как са ходили до КАТ и как са взели номерата-едва ли КАТ е идвал да ми ги слага но факта е 4е колата беше на 800метра(със сигурност).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Айде пак глупости бе, писна ми :? ти от къде знаеш, че я е карал служител от Еуратек :roll: И моята беше на 800 метра и кво сега :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво сега като и твоита е на 800 метра?То аз не съм споменал нищо че човек дали от еуратек дали друг я е карал.А относно темата-някои мойе ли да ми каже защо след Теца-преди Военна рампа има толкова Фабии-може пук хората от еуратек да си имат допълнително място там и да си ги взиматг и после да си ги карат до салона?Това са само предположения-понеже не разбирам-питам-ако има някой разбирач да отговори.Stenly-ти кво ще кажеш по въпроса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.