Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

EM Kомплект-33


Krankenstein

Recommended Posts

гледам, че доста от колегите пишат и в шкода-раздела на www.emk-33.com форума. Днес ходих при Frysco от клуб Лада, той работи там и случайно се засякох с шефа им - Любо Мулетаров. Той много ми се зарадва, като разбра че съм шкодар (първата му кола била Шкода 125 '86 г., между другото сега я продавал за части). Идвал е и на събора в Копривщица миналата година. Без да съм го молил предложи добри отстъпки в цените на части и услуги за членовете на нашия клуб. Не мога да кажа какво им е качеството, не съм купувал почти нищо от тях, освен консумативи... Ако някой от вас ходи да пазарува там или ползва услугите им, нека се легитимира като член на Шкода клуб България, за да получи допълнителна отстъпка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Мдааа! Днес ходих да си сменя катализатора (т.е. да го махна и да си сложа друго гърне или просто тръба) на Околовръстното при Бояна. Човека каза, че ако катализатора ми е здрав, ще ми го изкупят. Оказа се здрав и смяната ми излезе безплатна. Аз така или иначе щях да го изхвърля тоя катализатор... Благодарности за МК-33 :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запознах се с Любо Мулетаров преди 2 месеца, като си търсих стартер втора ръка. Оттогава ми продаде на символични цени доста неща от Шкодичката, която разглоби. За което му благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zloQQ,

 

Какъв катализатор? Не знах, че Шкода (като твойта и мойта де) имат такова животно... Дай повече инфо.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двамата фабрично имате катализатори :) Че иначе как мислиш би покрил еконормите :) От '92 - '93 година повечето коли са снабдени с таквоз чудо. Друг е въпроса на колко от тях им е свален катализатора и заменен с резонаторно гърне (или там както се казва).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Аз се занимавам в момента с гърнета,които пазаруваме от ЕМ 33 :) Запознавал съм се с Тони Мулетаров

 

Всички Шкоди от Форман насам има катализатор (с изключение на 1-2 варианта на Фелицията с 1.3 ДВГ)

 

Ако имате някакво питане в областта.....моля!

 

 

ПОЗДРАВИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...
гледам, че доста от колегите пишат и в шкода-раздела на www.emk-33.com форума. Днес ходих при Frysco от клуб Лада, той работи там и случайно се засякох с шефа им - Любо Мулетаров. Той много ми се зарадва, като разбра че съм шкодар (първата му кола била Шкода 125 '86 г., между другото сега я продавал за части). Идвал е и на събора в Копривщица миналата година. Без да съм го молил предложи добри отстъпки в цените на части и услуги за членовете на нашия клуб. Не мога да кажа какво им е качеството, не съм купувал почти нищо от тях, освен консумативи... Ако някой от вас ходи да пазарува там или ползва услугите им, нека се легитимира като член на Шкода клуб България, за да получи допълнителна отстъпка!

Здравей,

как точно става тази легитимация за членство в Шкода клуба?

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

как точно става тази легитимация за членство в Шкода клуба?

Благодаря

 

Засега е достатъчно да се регистрираш във Форума. За следващите стъпки ще прочетеш като му дойде времето smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

И аз съм много доволен от сервиза им на околовръстното след отклонението за бояна преди цар Борис, в дясно.

Закарах им Нисана и ми смениха меката връзка на ауспуха за много приличните 33лв, от които 8лв(!) за работа - диагностика, демонтаж,монтаж (заварки!) за около 20 минути и накрая даже ми дадоха една година гаранция!

 

Втори път ходих, че нещо ми дрънчеше задното гърне и те само завариха накрайника за 5лв - бил тръгнал да се откача...

 

Сега мисля да им закарам Зеленка да си поговорим какво може да се направи - 4 към 2 към едно или 4 към 1 направо...Ще ви държа на течение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Аз ще се изкажа отрицателно мнение за сервиза. Миналата година юли месец смених цялата изпускателна система на Vento-то защото така прецениха от сервиза и започнаха проблемите. Още щом излязох от сервиза на една неравност се чу доста гадно тропане (чукане) от към задния мост. Оказа се, че шпилките на скобата захващаща задното гърне за следващото ми опират в задния мост. Веднага се върнах правиха струваха и като си тръгнах някъде около моя блок отново чух чукането. Ядосах се, но вече беше късно и нямах време да се върна. Следващата седмица в събота трябваше да замина на дълъг път. Минах първо през ЕМ Комплект да оправят отново гърнето. При огледа ми казаха, че са ми много меки задните пружини (с предишното задно гърне нямаше същия проблем до самата смяна) съгласих се да ги сменят уж за добро (пък и задницата ми е леко клекнала). Смениха ги - резултат никакъв, задницата изобщо не се вдигна само се намали хода при натиск - има известно втвърдяване. Рязаха и шпилките и тропането при неравности изчезна, но след като покарах няколко хиляди километра в началото на тази година започна да изпуска през тази скоба. Пак отидох - казаха, че са се отвили гайките и ги стегнаха. Ефекта беше кратък. Баш на първи юни тази година след като реших да отида с детето на празник в Южния парк към 18:30 вечерта по средата на пътя ми се откачи цялото задно гърне. Избеснях. Едвам закарах жена ми и детето до парка и се добрах до студентски град, където един арабин за мой късмет още работеше и ми смени скобата. За момента са се закрепили криво ляво гърнетата, но продължават от някъде да изпускат и колата е доста шумна. Така, че изобщо не съм доволен от тази фирма и повече не мисля да съм им клиент.

Всичките допълнителни посещения бяха в рамките на гаранцията, но си загубих доста време и нерви. Предишните гърнета бяха АСПО и изкараха 5 години. Тези едва ли ще изкарат и две. Кой знае какви боклуци слагат.

Това е моят опит с ЕМ Комплет. Дано е бил изолиран случай и не се получава същото и с други колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.