Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Racing parts for Skoda Engines


Recommended Posts

интересно, олекотени бутала... едните стават май и за нашите шкоди - 72 мм диаметър, ицената е добра. Обаче не знам дали пасват на стандартните биели? Интересно е и дали са с изпъкнали чела, от снимките не личи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, моят човек може да го донесе срещу някаква почерпка - валчето е компактно и няма да му дотежи, само ще трябва да се свържеш с човека от обявата и да се разберете. Моят комшия ще е в Прага за 1 седмица, ако може там накъде да се срещнат, ще ти дам точния адрес, където е отседнал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Митко за офертата ама става много сложно. Единствено ако ти си пратил твоя човек в магазини където има повече части за 110 и рапид, може да ми купи един тампон за скоросна кутия за (130-Рапид) Обаче нямам представа как се казва на английски нито на чешки :( Ако ще пазарува за теб нека вземе един(и ако можеш да му обясниш за този тампон) .Трябва ли да дам предварително някакви пари ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм го пращал в магазини, нито знам адресите на такива - ако може да изровиш такива от нета, ама да са в Прага... номенклатурния номер и точното название на тампона може да ги вземеш от каталога на Рапид, нали има такъв качен в раздел "литература"? А аз ще помоля човека да се отбие в "нормалните" магазини на Шкода - може там да го имат, но трябва да знае какво точно търси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Митко за офертата ама става много сложно. Единствено ако ти си пратил твоя човек в магазини където има повече части за 110 и рапид, може да ми купи един тампон за скоросна кутия за (130-Рапид) Обаче нямам представа как се казва на английски нито на чешки :( Ако ще пазарува за теб нека вземе един(и ако можеш да му обясниш за този тампон) .Трябва ли да дам предварително някакви пари ???

 

видях, че си намерил тампона в каталога, остава да се информираш за цената му поне ориентировъчно, за да знаем колко да дадем предварително на моя човек, понеже не разполага с неограничени средства...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, приказвах с Камил (човекът с вала и буталата). Ще чака твоят човек да му звънне (ще ти дам мобилния му на смс), ако става де? Само как да ти предам 80евро? (плюс пари за почерпката де)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам, довечера ще питам дали човека има възможност оттам да звъни на мобилни, предлагаше на някаква автогара в Прага да си чукнат среща, ама ще уточня кога и къде му е удобно и ще ти кажа да предадеш на тоя Камил. Парите мога сега и аз да ги дам, нали ще ги донесеш като идваш края на седмицата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

8) Хехе - супер! Само дето струва колкото самата ми Фелация :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.