Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вижте това - www.dupkite.com


Recommended Posts

До къде стигнаха нещата - сайт на дупките в България :roll: . Тва е смешно вече. Иначе сайта е як, наистина - а пейзажите са лунни :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайт за ЯМИТЕ В БГ.Тва ме кефи.Но все пак и тези не са много големи-какви има-да се изгубиш в тях.Вземете за пример Ришки проход.Преди година го правиха-а сега новият асфалт е по зле от старият.Какво да кажа-освен че някои е прибрал солидните милиончета за непоставен сантиметър в повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Е гати дзверо-Аз първо през данъчното ще мина,после е общината и кметството!Пък може и колегите от ДАИ да посетя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А най-хубавото е че като мине след това ще е по-равно отколкото сега. Като валяк :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И пак за дупките :smt096

Случка от последния час : карам си аз покрай Захарна фабрика по пътя на 77 и бягам от пропадналите канали и изведнъж пътя се надигна и остърга гърнето и май и диференциала / ам за него трябва канал и светлина/... побеснях. Обаждам се в полицията и питам какъв е реда за да се вземат мерки поне да бъде обозначен пътния участък и една много любезна дама ми обясни , че без КАСКО съм за никаде , даде ми телефон , на който още един много любезен оператор ми обясни , че ще даде адреса на 2 ро районно и аз почаках 40 минути някой да се появи ... ам ядец НЯМА НИКОЙ В КЪЩИ и докато чаках само още 5 коли си рендосаха дъната и продължиха - явно на господата не им дреме :evil:

Та някой беше казал , че може да се оправят нещата с протести - ДА ДА АМА НЕ ... не и докато кмета обещава същите 11 млн. , които ги обеща и бургаския кмет на тамошните шофьори , не и докато пътната полиция гледа безучастно как си трошим колите и не докато всичко се прави по БЪЛГАРСКИ!

 

Мамка и на таз държава :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам го този участък, често минавам оттам. Вариантите за преодоляване на препятствието са два - 1-вия е да минеш в насрещното, 2-рия плътно в дясно. И двата варианта се изпълняват с 10 км/ч :lol::lol::lol:

 

Иначе това е района на 3-то районно, не на 2-ро. Тия от 3-то актове много знаят да пишат, ама когато става въпрос за нещо такова, просто не ги търси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Обаждам се в полицията и питам какъв е реда за да се вземат мерки поне да бъде обозначен пътния участък и една много любезна дама ми обясни , че без КАСКО съм за никаде , даде ми телефон , ..."

 

Кво ще рече това, че без КАСКО не можеш да съдиш общината за това че ти се е счупила кола в дупка. По скоро катаджиите не искат да съдействат на гражданите и да пишат протоколи за счупени от дупки коли. Но нека някой, който е съдил вече общината за нещо такова, да сподели и да опише точно процедурата, че може да ни потрябва.

А относно каското - колко от по-старите коли (105, 120, Favorit) имат каско. Застр. компании изобщо не се занимават с нещо по-старо от 15-20 г. Ако някой помогне на мойта да й направя пълно каско, ще черпя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жената явно е имала впредвид , че няма за какво да викам КАТ т.к. е безполезно явно да се разкарват колегите им ... днес пак минах от там и нищо не беше направено и сигурно скоро няма да се направи , а за каско съм се замислил сериозно , защото следващ удар картера няма да понесе и не ми се ще да се бъркам за нещо такова.

 

На входа на КПП тата вече трябва да слагат знак OFF ROAD :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш някоя непотребна автомобилна гума, вземи си я в колата, и следващия път като минаваш оттам отдели 3 мин да спреш, да я сложиш в тая яма и две-три клончета от близкия храст. Поне това можем да направим да си помогнем взаимно да не си трошим колите.

До мойта кола има една такава скапана гума и още утре ще я туря в багажника и ще направя нещо такова като видя някоя голяма дупка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив имаше няколко дупки запълнени с гуми и на тях имаше табели поздравяващи кмета на града. И какво от това много му дреме на кмета. Съгласен съм с колегата че трябва да се сложат надписи OFF ROAD навсякаде. А и на катаджиите хич не им дреме за нас щото нямат келепир от цялата работа да идват да правят протоколи като може през това време да пият кафе или да изкарват пари някъде. Убедих се че единствения вариант е ако по няква случаиност ни приемат в ЕС да ни кажат от там оправете си пътищата. Дотогава ще си трошим колите маисторите ще са доволни и съответните управници отговарящи за пътищата никои друг. Казват Румъния била като нас. Глупости там в момента си съдят бившия премиер за корупция. Кога ще се случи това у нас. Никога

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАТаджийте вече като ги извикаш да ти пишат протокол за потрошена кола заради дупка ти пишат като бонус и акт за несъобразена скорост! Хитро са го измислили :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това дали ще го подпишеш няма особено значение. Акта пак си е валиден. единственото което постигаш с това е че създаваш на КАТаджията главоболия под формата на писане на обяснение защо не си си подписал акта. Сигурен съм за тези неща, защото последния път като ми писаха акт без да съм съгласен с тоа което пишеше в него се обадих на адвоката си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.