Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Жичкаджия


tsanko

Recommended Posts

Знам за един който ми е препоръчан от един маистор по тенекиите ми и от колега който е ходил там.

http://bgmaps.com/map.asp?sid=9dd37dc15410b1185a85b144210eb395&city=sofia&str=&num=&grid=m8k&Map33_18.x=197&Map33_18.y=91&maxnearest=5&nType=23&oName=&oType=9

Понеже мапса се губи след ден, ето и името на адреса:

ж.к. Динабад, ул. Кр. Кюлявков до бл. 316 - отстрани на блока има кантон - в него е бил. Само с жичкаджииски работи се занимава човека.

Ако ходиш там - да кажеш дали си доволен - от всичко и да го постнете в адресите после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, а преди мене - и баща ми, винаги сме водили колата при един и същи майстор и сме много доволни от него. Не взима скъпо и си разбира. Работил е в бившия сервиз на Шкода на Ботевградско шосе. В момента сервизчето му се намира на ул. Тодорини кукли, малко след стадион Герена. Ако те устройва като място, мога да е водя натам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.