Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нагар ...


Recommended Posts

Има такива прибавки които се слагат в горивото... но доколкото знам са някаква химия която чисти нагара но скъсява живота на двигателя поне така съм чел че става :roll: повишават температурата в двигателя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам 95 випауар обаче незнам има ли ефект за нагара но според мен поне върви по добре и намалява разхода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си Редекс голямо шише. Има го на повечето бензиностанции. Четеш инструкциите и си готов. Върши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма странични действия.

Сипва се по 50ml във всеки цилиндър през отвора за свещта.

Изчаква се 30 мин. и се завърта със стартера за да излезе от цилиндрите /свещите са свалени/.

слагат се свещите, двигателят се пали и се държи на високи обороти, като през това време на тънка струя /аз го правя със спринцовка/ се впръсква останалото количество в карбуратора.

Нагара излиза като бял пушек от ауспуха.

Правил съм го 3 пъти на Лада Самара профилактично - всяка година.

Забележка: Горните числа ги цитирам по памет! На шишенцето е написано точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.