Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стига с тоя карък!!!


Recommended Posts

Вече не знам къде да си паркирам колите хора!!!Вече 5-ти път моя кола е ударена без дори да съм бил в нея.

 

1ви счупиха ми задната броня докато баща ми беше с Фордчето на работа.

 

2ри Пред блока пиян съсед паркира с бус на задна удря се в моята кола буса спира да върви ,но човека явно си мисли,че има бордюр и продължава докато не ми счупи всичко по предницара

 

3-ти път пред едно заведение съм спрял на улицата за 10мин на аварийки.Излизам и виждам това:

000526010.jpg

 

4-ти път некадърен съсед ми ожулва чисто новичката Октавия извършителя неясен.

000526022.jpg

 

5-ти На приятел баща му дава на задна и не вижда очевидно невидимият ми форд и го удря.На паркинга имаше място за 10коли той реши да обърне точно в нашата но отново казвам явно е невидима.

000526020.jpg

000526021.jpg

000526013.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мене се получава нещо подобно, днеска я взех от ремонт след пребоядисване на предна броня па ще видим колко ще изкара. И при мене щетите бяха от професионални шофери паркиращи по слух :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да напиша на таз драскотина на октавията ми изглежда, че е обелена боята. Отиваш при застрахователите и ти боядисват цялата броня за 1-2 дена най-много е готова. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да кажа и аз днеска подпрях един VW, но не беше нарочно, просто неможах да намаля достатъчно и го чукнах с 20тина км/ч човека се оказа разбран, викнахме кат и сега карам с акт. Идеята ми е бъдете по толерантни на пътя, ще дойде време и вие да чукнете някого

 

p.s. Tая драскотинка по Octavia та не е кой знае каква болка за умиране

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе мене,поне откакто имам книжка,което значи 3 месеца 8) ,имам чувството,че само мене ме чукват 8) :) .При това постоянно!И то когато колата е пред нас.Горе долу през ден я намирам с наритан заден калник или капак на ДВГ-то,добре че и двете се оправят с ритник 8) .Вече се съмнявам,че е някой доброжелателен съсед 8) .Не се косете хора,има и по-страшни проблеми,тези са просто неприятни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

p.s. Tая драскотинка по Octavia та не е кой знае каква болка за умиране

 

Ако и ти някой ден заимаш нова кола, дори половината от посочената драскотина ще те дразни. Но всъщност всичко е въпрос на гледна точка и отношение към колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То на мене не ми е болка за умиране нали застрахователите плащат, обаче си е разкарване наляво надясно с други думи загуба на време, а и не е приятно на кола на половин година не по твоя вина да я надерат некви некъдърници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се сърдете на хората :) На мене преди време една жигулка ми беше препречила пътя пред блока и аз си помислих, че ще мина ... е да ама неминах :oops: резултата беше малко вдлъбнати 2 врати и леко поокривена броня на жигула :) Добре че беше 6 часа и нямаше хорас по улиците и балконите на блока да ми се смеят и обадят на кмшията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта кола никак не е нова,а се вбесявам като ми я одраскат или смачкат :evil: .Мисълта ми е,че не е задължително да ти е нова колата,за да си я пазиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи не им се сърдете аз супер много си пазя колата и внимавам да не я ударя някъде, а некъв пич минал ударил и заминал. Е как после да не се нервирам. :evil: :cry: И то в рамките на десет дена 2 пъти ме закачиха. Добре че и втория път беше на предната броня и слава богу не я бях оправил още та не се наложи второ пребоядисване. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина драскотината не е болка за умиране ама при положение,че е станала докато си седя в нас.А и наистина докато беше мръсна не ми пречеше ама сега като я измих направо ще ми извади очите,а и все пак става дума за кола на 2 месеца.

 

Това за номера не го разбрах!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, стискам ти палци да ти е за последно...

Ако това те успокоява не си единствения карък :( На първия ден с колата спуках гума....

Ма дано това са ни най-големите дефекти :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Дано не ти се случва нищо повече.Мен единствения дефект досега ми беше от алармата и отидох в гаранционния сервиз (Импас 56,мисля че беше) и ония ми вика Шкода ли ти е колата,и без да му казвам позна какъв е проблема,и ми вика писна ми вика тука правиме повече Шкоди от колкото онея в ЕураТек правят. ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

niko напълно съм съгласен с теб тия книжки почнаха да ги раздават безразборно.

 

Преди месец бащата паркира Ситроена пред блока и..... на сутринта колата беше със смачкана задница.Да не говоря че един ни отнесе страничното огледало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм съгласен с това "Не е болка за умиране". Аз лично много си пазя вещите и много се дразня ако някой ми повреди нещо. А камо ли ак имам някаква по-свестна кола и ако и стане нещо такова ще има да храня направилия го поне два дни. Трябва да се пазят чуждите коли както си пазиш своята, само така и другите ще ти я пазят. На мойта шкода една тъпа путка все ми оставяше червени следи от вратите си по мойте и после ми вика - абе някой ми одраскал колата и гледам, че предната боя е била бяла - какво ти бяла, бялото е от мойта кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойта шкода една тъпа путка все ми оставяше червени следи от вратите си по мойте и после ми вика - абе някой ми одраскал колата и гледам, че предната боя е била бяла - какво ти бяла, бялото е от мойта кола.

hahahahahahahahahahahaha yea right

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж авариино бях спрял до съседен блок от моя. Колата стоя 3дни. Отивам на 3тия ден със зареден акумулатор и гледам от далече че задна лява е спаднала.Еееее хуу някъде се е цъкнала. ДА АМА НЕ... И предна лява спаднала. Изтръпнал оставям акумулатора и гледам от другата страна - предна дясна -СПУКАНАА. ПОЛУДЯЯЯЯЯЯХ мамка им мръсна. Оглеждам се и виждам, че до бордюра на тревната площ са спирали коли(т.е няма трева)! ВЗЕЛ Съм им бил мястото и на двама- РЕШЕНИЕТО беше да ми спукат гумите!!!!!! хууу махнах се и повече няма да спирам там!!! А сега е въпроса как да ги намеря собствениците на тези коли. Гледам им трошките всеки път като се пребирам- Алфа и фиестичка няк'ва. Искам да ги питам ЕДИНСТВЕНО- ЗАЩО??????

Бяха надупчени в канта с по 3-4 дупки!!! Бая солено ми излезна за лепене-около 50кинта!!! :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм българче обичам......

А и аз да се изкажа по темата.Засега колата върви повече от перфектно и без проблеми.В Добрич нямам и проблем с шофьорите.То ние всички си се знаем.Единственият проблем който имах беше във Варна пред винса.Тъкмо спирам и една пача дава на заден-Аз и викам СПРИ,спри -добре че спря навреме-само леко ми закачи номера.А забравих-спирам си аз пред вкъщи-само едно свободно място имаше за спиране и аз там-и едното ми предно колело на шахта.Прибрах си се аз,след 2 часа някъде излизам шахтата подала.Обаче за кусмет и тук нямам видими поражения-само една рескичка но тя епод бронята долъ и не се вижда-трябва да се наведеш или да знаеш че там е ударено.Пожелавам късмет на всички колеги да не им се случват подобни каръшки неща по улиците и путищата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го има навсякъде. За съжаление...

На такъв малко захарчица в резервоара... Да се види след това в чудо :)

Поздрави

 

PS: На баща ми два пъти му пукаха гумите пред БТК защото не харесваха Шкодата да им заема местата. Лошото е че го правеха с нож и гумата след това беше неизползваема...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с ножа и гумите е класическата селяния,веднъж на едно момче пред блока така му бяха резнали 2 гуми 17-ки,нали се сещате колко пари са.Също така веднъж станах свидетел в Симеоново пред Романс,две селяндурки издраскаха с ключ цялата кола на някакъв човек,че ги беше запуши(наистина цялата беше за пребоядисване).Докато излезне човека тея избегаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не че ги оправдавам ама квото повикало такова се обадило!

В квартала има разни "селяндури" дето спират на пътя в буквалния смисъл. Не, че понятието "път" е кой знае колко застъпено, но все пак си личи откъде минават колите. Единия така беше спрял, че на мен ми идваше да слезна от колата и да му сгъна вратите :x Естествено не го направих де...

Та мисълта ми е, че дрането и унищожението на колата не е решение, но и запушването стана практика. Просто из София се разпространява здраво "селянията"

Поздрави.

 

PS: За да не обидя някой да уточня. За мен понятието "селянин" не означава човек дошъл от село, респективно провинцията. Тук става дума за душевно състояние на тотална несъобразителност с обстоятелствата и/или демонстрация на "превъзходство" над другите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PS: За да не обидя някой да уточня. За мен понятието "селянин" не означава човек дошъл от село, респективно провинцията. Тук става дума за душевно състояние на тотална несъобразителност с обстоятелствата и/или демонстрация на "превъзходство" над другите...

 

Аз пък един път нямах място за паркиране и спрях пред едно "кафене" (Кранки сигурно го знае - почти срещу Спартак - до автомивката)... Та оня почна да ми се прави на интересен, а аз най-учтиво му казах, че е само за 15 минути и я местя. Ебаси - почна да обижда и запалши (показа ми и пистолет чак!!!), че ще ми повреди колата. Като излязох, беше спрял толкова близко до мен, и то с шофьорската врата, та като излиза да ми огъне моята (е - не беше успял, слава богу - само боя имаше оставена). Та ядоса ме доста тоя лайнар - да оставим, че с него доста разправий съм си имал и в предишни периоди... И ми кипна малко... Пoсле му се наложи да си сервизира колите - и двете. Захарта верно е голема работа :)

Колкото до "селянин"... Това отдавна не е географско понятие, а диагноза!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.