Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Наглите и лъжливи "майстори" от Раковски и Сливница


PV

Recommended Posts

Преди години закъсах малко със стартера (преди това бях му сменил втулките и четките) и решавам да го занеса на майстор. Почти всеки в Сафия минавал в района на Раковски след Слиница в посока Козлодуй е виждал многобройните електричарски работилнички, в т. ч. и аз реших, че там майсторите са добри и ще ми помогнат. Нищо подобно. Първо си занесох стартера на един на ул. Панагюрище, първата след Сливница. Уговорихме се да му го оставя и да мина да си го взема по-късно. В уговорения час оня ми вика - не съм се занимавал с твоя стартер, щото нямах време. Тогава си го взех, но след няколко дни реших все пак да го занеса на друг майстор и това беше във втората работилница след ъгъла със Сливница - един дъртичък с побелели коси майстор, не му знам името. Обясних му, че ми трябва спешно и т. н. и се разбрахме на следващия ден да мина да си го взема. Като отидох, оня ми казва - не можах да ти го погледна щото имах много друга работа, само го разглобих. Питам го - кога ще можеш? Той вика, не знам. Тогава го питам - ми като не знаеш, защо ми обеща за днес, не си ли направи сметката, че няма да можеш поне да не ми губиш времето. Отговор: Амииии, аз, таковааа..., ъъъъ. Викам му - сглобявай и си го вземам. След като го сглоби, даже си поиска пари да му дам, 10 лв, за разглобяването и сглобяването. Естествено получи оня жест с три пръста с преобладаващ среден и пожелания към кръвните му роднини. Така че колеги, съветвам ви в тоя район изобщо да не припарвате до "майсторите", дето искат пари без никаква работа да са свършили. :smt067 Такава въпиеща наглост направо ме закопа.

:smt093 По-късно си го оправих сам стартера. Намерих и в квартала една работилничка, дето хората ми го демонтираха и провериха, и след това ми го монтираха без пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.