Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Издирват се откраднати от Шкода 120 Л регистрационни номера


Recommended Posts

Ако някой види на някоя кола регистрационни номера С 11-52 ВС, от новите, моля да звънне на 0877 123 197 - Пламен. Естествено може и в полицията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се оглеждаме, но на който му трябват си е свършил работата няма да си кара с тях колата.как са се справили с нита отзад, як изглежда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти!Ще се оглеждам,но съм съгласен,че на когото са му трябвали вече ги е използвал :cry: .По-добре съобщи в полицията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се оглеждаме, но на който му трябват си е свършил работата няма да си кара с тях колата.как са се справили с нита отзад, як изглежда

 

Нита отзад не е толкова здрав, кърти се с малко зор, аз номерата ги смених вече де, то стана преди месец и нещо. Сега сложих по два яки болта с обли глави отпред към бронята, а отзад - през маската и ги затегнах яко с гайки. В момента в КАТ от оная фирма дето слага новите номера, особено предните изобщо не ги захващат здраво, на някои коли само в една пластмасова рамка ги слагат, така че ви съветвам и на ваште да сложите някой допълнителен болт.

Може престъпниците да са ги гепили и после да изоставят някоя крадена кола с тях, но може и на някои манагали, дето карат някой таралясник в период на полуразпад (то не че и мойта не изглежа така повече или по-малко) и са ги взели колкото да не ги спрат ако са със старите номера.

В полицията съобщих още тогава, и само ми дадоха служебна бележка за пред КАТ. Даже не знам дали ще ме уведомят, ако ги намерят. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, същия не може да бъде даден - обявява се за издирване и ако се намери се бракува. Сложиха ми от новите гадни номера със СА отпред. Що ли ми трябваше да сменям черните номера през 2001 още?

Ако си бях останал с черните, хич можеше и да не ги сменям, направо една друга Шкода щях да купя с нови номера, а тая - за части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.