Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Tърся майстор за ауспуси....


badturbo

Recommended Posts

Значи навсякъде ходя и ми казват нечовешки суми :?

Работата, която трябва да се направи е следната:

Монтира се една мека връзка под картера на мястото на старата, от меката връзка до задното гърне от неръждавейка една тръба и тва е цялата работа, но няма кой да ми е направи или искат нечовешки суми...

Ако някой се занимава с това или знае евтин и добър майстор да казва ;)

Че обиколих половината араби и искат ни пробутат некви уж оригинални гърнета, а па тея, които не са араби ми искат ужасно много за работа :?

 

Odin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти що ходиш при тия араби.

Аз от отдавна не ходя при тях - от както сравних цените им с други места.

Арабски им цени - едва ли не в долари!

 

п.п. Да си плащам, като арабин с дълга брада! ха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато си взех моита беше с две изгнили гърнета и обиколих всички араби в околоноста и накрая си взех гърнета от магазина , от които средното още си е здраво / 7 ма година / и си ги смених сам за същите пари :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф.

И мен ме чака смяна на цялата тая работа - вече пърпори задното гърне - а и тръбите ми са изгнили доста.

При мен е махнат катализатора - там имам снадка - от там назад всичко ми е за смяна - казаха ми с части и труд към 270лв.

Това ми се струва скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф.

И мен ме чака смяна на цялата тая работа - вече пърпори задното гърне - а и тръбите ми са изгнили доста.

При мен е махнат катализатора - там имам снадка - от там назад всичко ми е за смяна - казаха ми с части и труд към 270лв.

Това ми се струва скъпо.

ухааа дай ми тия 270 кинта за 2 дена пред блока съм готов :lol:. Не бе сериозно легни понацапай се до ушите после с останалите пари мое да си откачиш главата :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С останалите пари ....... ще се оженя пак :lol:

Така и непитах тогава дали са включени тампоните също.

Поне ме е хванала болеста "кинтонемия" и има и други неща за правене, а колата се ползва непрекъснато.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип си права всичко сам по колата,но проблема при мене е че в момента нямам нищо освен колекторите и не мога сам да си монтирам гърнето...при това искам едно гърне с права тръба до него :? а това не го продават готово в магазините :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мене тряя да провериш на Сточна Гара, немога да си представя че някоя чяст я няма в магазина, мда кинтонемията makеs me suffer the pain from pushing ton and a half out of gas ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам и аз, тази софия започва да ме притеснява..един достатъчно добър майстор работещ за добри пари няма ли тука ! За един ауспух 270 лева :roll: !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове и аз едно време имах разправия с гърнета и алабала - по точно не гърнета а неква двуцевка при форда която била сложна и алабала - едни араби след пазарлък ми дадоха цена от 150 лв. без пружините

В ЕМ Комплект тази процедура ми излезна 80 лв за всичко с гаранция 1 г.

Докато го продадох не съм имал грижи- направиха си го много качествено

Имам колежка която на нейния ситроен си смени гърнетатат там и също каза че е доволна от цената

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,

и аз ги смених моите собственоръчно - един комшия ми помогна да държи задното докато го напасна. около 110 лв. средно + задно в магазина.../само незнам дали не е по-добре да се купят от КРафт, че тия в магазина са некви Бозал ли пребозал ли - нещко турски ми звучи, ама не съм сигурен/, А и на Крафт гледах хубави цени..От магазина си взимате само закрепващите елементи - някакви стотинки са

Е - аз май рапрах средното на един камък наскоро, та пак ще си имам занимавка.:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.