Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

нова fabia


Recommended Posts

Доста е добре,даже е много хубава според мен! :D Дано само да доживея и аз да карам нещо по-ново от баба Шкода :D ,че не е работа :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога , пожелавам ти по - скоро да подкараш такава и ще усетиш как се сливаш с околните , а такова като твоито бижу не се среща на всеки светофар ... благородно ти завиждам за твоита МБ ка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,повече хора ако приемаха баба Шкода така щях да съм много щастлив :D .Че е бижу спор няма,ама на моменти имам чувството,че само аз си го знам,особено като виждам снизходителните погледи на съседите,когато й оправям нещо или просто си я лъскам(за колата говоря) :D Просто ги виждам как си казват"Абе тоя нема ли си друга работа?!" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блаженни са невежите.

 

Малко хора могат да оценят един автомобил, като нещо повече от средство за транспорт. Не можем да ги виним но лошото е че не се и опитват да разберат ако се опиташ да им обясниш.

 

Твоето си ретро колица и е много добра. Аз от малък съм фен на старите автомобили и се чудя кога ли ще му дойде реда (финансовата възможност) да започна проект по възстановяването на някое инженерно бижу от 50 или 60-те години на миналия век :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те и да искат не могат да ни разберат.Непонятно им е,че можеш да се привържеш дотолкова към нещо от материален характер :D .За мен е важно обаче,че аз си харесвам колата,който не му харесва няма вкус 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meрси :smt045 За инжинерното бижу бих поспорил :D ,макар че има някои интересни пинизи :P в мойто "бижу" :P .Абе няма какво да се обеснявам,мойто "гардже" си е най-хубаво :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.