Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пак съм аз,този път за спирачките


gogata

Recommended Posts

Значи,имам следния проблем.Преди 500 - 600 километра ми регулираха накладките и уж(!!!) ми обезвъздушиха спирачната система.До тук добре, но забелязах,че педала пак е започнал да омеква и на моменти да пружинира,все едно има въздух.Иначе колата не е да не спира,просто педала е "по-ниско".

Въпроса ми е, може ли освен въздух да има още някакъв проблем на теория.Накладките,маркучите и буталцето на педала ги е сменял бащицата преди 25 000 км. Предполагам,че просто не са ми ги обезвъздушили спирачките,но да питам все пак :oops:

Мерси предварително на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми както гледам от аватара имаш дворче, начи паркираш точно по средата на двора (това е много важен ключов момент) сядаш и почваш първо гумата дето е най- далече от апарата има на барабана отзад една пробка отвиваш я леко, а някои пич помпа 3пъти на педала и задържа и така докато спрат да излизат мехури, стягаш го и си готов. Докато стягаш тряя оня да е натиснал здраво. операцията за 4 те колела отнема 25-30мин

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.