Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чия е тая Шкода от божура...


badturbo

Recommended Posts

Ха-ха-ха, знам я тази Шкода - между другото - в "оригинален вид" това е единствената 105-ца с 5-скоростна кутия !! - незнаех че има !!

Изглежда е била някакъв "поръчков автомобил" - фабрично да монтират??

Колата е на един махленец раздава го нещо като автосервиз и си го бива - вчера ми каза, че е убил всички Голфове и Аудита.. ха-ха -ха

!!! !!! :))

Иначе е фен на японските автомобили + Шкода

Двигателят е от XR3.

 

И се готви изненада за другия път.

:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майтап няма тя направо лети!!! =D>

FAV135 писа ще двигателя е XR3 ако не се лъжа това e двигател на Ford Eskort .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха-ха, знам я тази Шкода - между другото - в "оригинален вид" това е единствената 105-ца с 5-скоростна кутия !! - незнаех че има !!

Изглежда е била някакъв "поръчков автомобил" - фабрично да монтират??

Колата е на един махленец раздава го нещо като автосервиз и си го бива - вчера ми каза, че е убил всички Голфове и Аудита.. ха-ха -ха

!!! 17-то време !!! :))

Иначе е фен на японските автомобили + Шкода

Двигателят е от XR3.

 

И се готви изненада за другия път.

:))

 

Ква ча е изненадата - освен да почерпи малко със азотец?:)

 

Иначе като гледам е със Фордова трансмисиа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, май е 1.8 пълна инжекция мотора. Трансмисията е сменена, нещо имаше яд малко с шкодовата, но само Мартин си знае..не съм го питал. .. пък и от известно време Шкодата е в гаража, а Маздата и Тойотата стоят отвън. Човека се е амбицирал нещо. :))

 

Ма за изненадата - айде нека е изненада :)) - само ша кажа - че нема да е азот. ;)), щото на мене ми каза кво е.. Май не е трудно да се сетите... ама... млъквам си :))

До 2 седмици ще разберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или даи боже би-турбо. Мали направо незнам какво ще прави, освен да го регистрират не като кола(щото гледам че е с стари номера) а като ниско летящ самолет. Евала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е Шкодето-как само тръгва-сякаш някои влак стела го блъска отзад!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тука малко се изхвърлихте- утрепала всички Голф-ове и Ауди-та! Айде по-полека! Иначе от това което виждам на клипа върви доста прилично, само не знам защо оператора не показа таблото с резултата от времето за 400метра? Иначе XR3 е модел на Форд Ескорт. Двигателя трябва да е 1,6литра; 105к.с. А иначе написаните 17.5-18сек. стигат за дизеляци и двигатели 1.8 на Фолксваген.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.