Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хубави джанти


deel_1981

Recommended Posts

мдаа, тия за Порше-реплика бих си ги метнал на колата... само цената да беше за комплект, а не за бройка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но за съжаление няма да са ни по джоба скоро.

 

А някой да знае как да редактирам заглавието на темата, че не знам къде съм гледал като съм писал, сигурно по джантите ;) ???

 

Аз ще го оправя.

Odin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех мечти мечти защо нямаме малко повече пари. Като си помисля с какви ръждясали джанти карам и ме хваща срам ама ще ги оправям в малко по благоприятна финансова ситуация. Всичките модели от каталога са яки затруднявам се в избора си за вас колеги незнам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахх......... за 14ки-287лв-много лев.Аз тука в Добрич имам едни авери дето се занимават с гуми и си внасят джанти,а не са дистрибутори и тн.Че те ми предлагаха ОЗ 16ки за РСа на цена 350лв броя-освен тях имаше за 260 на 1000Миглия които много си приличат с ОЗ(многоребрените-тип Рали)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.