Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вода в бензина или бензин във водата


gogata

Recommended Posts

Имам следния проблем,напълних си бензинче от кварталния Петрол(на бул.Данаил Николаев) и се оказа,че бензина е бъкан с вода!!!На всеки 4-5 км спирам да чистя водата от жигльора за празните обороти.Полудявам просто!!!Мислите ли,че филтърче ще задържи водата или да точа бензина?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не точи ами тичкай и си купи един литър спирт за горене и го сипи в резервоара. След това допълваш с читав бензин и караш. Това е. Имай предвид, че като я оставиш на място водата се утаява на дъното и след това мъкаааааа....

Поздрави

 

PS: Къде ти е квартала къде е тоя булевард и к'во си търсил там :-) Аз сипвам, пардон сипвах, на OMV i EkoPetrolium. Въпреки, че познат на OMV му сипаха чиста водица и Brava-та не го понесе та загасна още на излизане от бензиностанцията... След това му източиха резервоара и го напълниха наново безплатно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали сме съседи :P !Винаги с бащата сме зареждали от там...(зад театър София се пада).Мерси за съвета!

 

П.П. Какво направихте със 100 С - ката?Видях в събота да я ръчкате нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тая Шкода не беше наша :( Беше на един съсед, но той почина и жена му я продаде... Иначе беше в отлично състояние, със сменен радиатор от Opel Capitan, ако не се лъжа и греене нямаше!

Относно зареждането - никога не съм зареждал там... Само спирачна течност съм купувал и масла...

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.