Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

yeti идва


Recommended Posts

Абе не знам, има нещо в тая Fabia дето не е както трябва :? , нещо отзад не ми се връзва и като цяло ми се струва много висока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е просто вдигната,сложени са и 2 фара на покрива и някой зевзек я е обявил за Йети :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм колега незнам и на мен ми се струва че има нещо различно в задницата на тази кола и си е доста височка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това определено си е купе на фабиа, но със сигурност е доста по - висока. хваната е на тестове в швеция и е 4х4. вариантите са два - маскирано йети (по - вероятно според мен) или фабиа 4х4 (което хич не ми се вярва, въпреки, че дачия ще имат подобен модел)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва да е Йети,щото то е като баничарка малко.А Дачията 4х4 няма нищо общо като визия с онзи връх на дизайна Логан :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Предполагам че доста от вас са видяли този материал но реших да го пусна :D

 

http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1105348

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.