Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

фелиция 1.9 дизел


Guest гост

Recommended Posts

огледал съм се в една такава моля за инфо колко гори скъпа ли е за подръжка татко има 1.3 и е супер доволен от нея като изключим двигателя имали други разлики между 1.3 и 1.9 благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами разлика има в това, че 1.9D са заводско усилени (или осилени, не знам.. :oops: ) с разпорка (метална греда) между бомбетата на предните амортисьори и ако не се лъжа имат и ускорителна щанга на носачите. Друго, друго :roll: кутията е различна иии.. оборотомера не е до 7000, а до 5500 :smt016 . Това е за което се сещам аз.

 

Според мен няма да сбъркаш ако я вземеш колата и ако е читава разбира се ;) . Другото, което съм забелязал е, че тия дизеловите Фелиции почти винаги са GLX, имат екстри от които повечето бензинки са лишени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

~6/100 в града. Ако я ръчкаш 6.5/100. Извънградски 5-5.5/100 пак зависи колко настъпваш ама е с тенденция за понижаване. :lol: Ако е читав двигателя я взимай! Мотора е на VW - здрав и надежден!

Внимавай, ако е внос! В западна европа взимат дизелаците и ги карат яко! Ама много яко! Трябва да знаеш, че реалните им километри на 99% са между 200000 и 300000 горе-долу!!! Карай я на сервиз да и направят диагностика и да я прегледат преди да я купиш!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.