Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпросче за газ


Guest

Recommended Posts

Мамка му!!!!!! Баща ми е сипал в лукоил, това не е реално :| Няма ли най-накрая нещо хубаво да ми се случи :? Всички сме били в черни дупки, но моята няма край :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какво му е на Лук олиото? Та нали всички, които продават бензин, от него си купуват - Shell и OMW и всички останали, е някои твърдят, че слагат добавки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maxrpm, какво не ти харесва в LukOil? Аз газ сипвах само на OMV, RAFA и LukOil....

Shell се ползваше само в "западна европа"... В Бг като сипя и колата умираше (и Опела и Шкодата)..

Я сега кажи кои са читавите бензиностанции според теб?

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз веднъж сипах литър и половина 92 в още 5литра на Лукоил Елин Пелин и после не можах да си тръгна от бензиностанцията. Тъкмо мислех да хода да питам оная офца на касата какво правиме ся, и тя запали. После на подуене направих грешката да спра защото ми светеше маслото. Тъкмо мислех да я зарежа там и запали.

Аз зареждам от Шел а дето е от страната на белите брези идвайки от ВМА и от Еко то до техникума по текстил, то в общи линии това са бензиностанциите в квартала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писал съм какви перипетии съм имал с Шел вн друга тема и за да не се повтарям трябва да кажа че горивата им са боклук доказахме го в фирмата и с химичен анализ. Наи съм доволен от Лук олиото :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди много години и аз имах перипетии с Shell - наляхме на Бояна (бяхме тръгнали за Боровец една зима), в BMW-то 20 литра бензин - едва минахме широкият път пред Резиденцията и като се спъна това BMW... Бяхме 2 коли - една чисто нова Фелиция - тогава най-нов модел Шкода и горкото BMW - с тези финни жигльори, парафин ли е имало в бензина можем само да гадаем, но се отпуши чак към Самоков.

 

После Шел измислиха "система за контрол на качеството". Доколко е ефективна - незнам. Преди години установих връзка с едно момиче, което беше P.R. на Shell - мислех си нещо ако можем да изкрънкаме някакви пари от тях за клуба - нали знаете, че Shell е партньор на Skoda? Тя твърдеше, че качеството на горивата им се контролира вече на всички етапи - от производството, до доставката. Лично аз съм доволен от маслото, което е за LPG. Щом го сипах, шума на двигателя намаля наполовина.

 

Наливам от Шел само в краен случай - много ме дразнят с тези смарт карти, но винаги ще ги предпочета пред Петрол и тем подобни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smart картите не са задължителни и мен ми харесват и то много поради причината че точки от тях се трупат от служебно гориво и после се взимат 'награди' с точките за лични облаги.

 

аз гориво си сипвам от темпо защото ми е близо и единствената разлиака между 92/95 освен цената е че като съм с 95 и съм правил центровка за 92 ми се покачват малко оборотите на празен ход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не искам да обиждаме мадамата от Шел но лъжат много яко. За смарт картата съм съгласен с камиона се понатрупаха едно време доста точки за лично ползване. Сега незнам за къв качествен контрол става дума ама кажи на какво прилича в нафтата да има 8 % мазут. Доказахме го с химичен анализ когато камиона умря на пребиране към Пловдив Едвам го довлачих до паркинга и направи разход пред които танка ще ти се стори като малолитражка. В шел бих заредил само ако съм на зор както и в която и да е бензиностанция за която незнам нищо. Бензина им често не отговаря на октановото число.От Петрол се отказах след като последните пъти почнах да вадя вода от карба. Имам много добри впечатления от Кинитрон. Но всеки сам си знае откъде е наи добре да си зарежда колата

 

Колегата е абсолютно прав за центровката. Моята е за 92 и с 95 освен по високите обороти няма други дертове а само хубави неща :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.