Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Благодарности...


SkodaRacingTeam-NIKOV

Recommended Posts

Искам пак да благодаря на otgorata,axl,txl,Хашек,Миро,Алекс и на всички които се опитаха да ми помогнат по някакъв начин.....

моля ако съм пропуснал някого,благодарности и на него.....

още веднъж благодаря ви...

 

П.С: за малко да забравя.....благодаря и на POXIPOL :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тези които незнаят......

частично ръждясала тапа на главата,образувала се е пукнатина и изби антифриза....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите радвам се че сте се прибрали без проблеми. Така ме е яд че трябваше да бързам да се прибера. Добре че всико е минало. Аиде на следващия събор дано да сме без проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дончо-значи полуоската издържа а!Браво на кака ПЕНА! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rapid.... хич не съм я напъвал...просто тапата е била изгнила и там и е дошло времето и изби.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрене Пена се оказа не с дефектна полуоска а че едната накладка за задно ляво колело се е откачила и се мандахерца като на коч мъдете вътре в барабана. Както Миро каза лека полека и така се прибрах до Пловдив. Тия дни като имам време ще се позанимая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявай за тъпия въпрос, доста съм човъркал по двигателя и доста ядове съм брал с антифриза, но не се сещам къде има капачка на главата за каквото и да е камо ли за вода. Имам някакво чувство че водата има пробки отдолу по тръбите близо до резервоара, въпреки че аз я изтакам от големия маркуч на в. помпа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега знаеш за тапите като цяло нали. Значи на главата има две една от страната на водната помпа а другата от страната на термостата. Може да не си им обращал внимание но ако се загледаш ще ги видиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.