Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

сверка на часовника


Recommended Posts

мисля че тук се чете най много и съм сигурен че този който трябва да попитам ще прочете: който се занимава с оформянето на форума да свери часовника,благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на тебе в профила каква часова зона ти е нагласена?

 

при мене беше +2, сега е +3 и изглежда наред. Форума не е наясно а и нема как да попита тая година от кога до кога е лятното време и си кара на +2, както си му казал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Абе аз не мисля, че това е начина... Според мен ако се намираш в различна часова зона от тази на Кайро, в която попадаме и ние, си ги настройваш - за да можеш да видиш в колко местно време е публикувана темата/съобщението... Иначе ако трябваше всеки път при смяна на времето да си сменяме и часовата зона, представи си к'во щеше да става :lol: В случая явно ако си смениш часовата зона - ще получиш местно време и ще има ефект, ама начина е да се свери часовника на форума. Ясно е, че той няма как да разпознае кога се сменя времето, трябва да го направи някой администратор ! Последния път като говорих с един от админ.-овете на форума ми каза, че май трябвало да се свери и часовника на самия сървър :roll:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми ти не знам, ама аз всяка година си сменям часовника по 2 пъти и досега не ми е било проблем. часовника на сървъра си се сменя автоматично, само че не винаги това става във точния момент - помня че имаше една година в която виндовса реши че сменяме времето посреднощ, както предната година, а то се оказа че от тая година било в 3 сутринта. ама те тогава и четвъвтък му викаха на четвъртъка, та не им обръщах внимание. а специално форума изобщо не му е работа да знае че ти си си сменил времето. самия сървър физически може да е в съвсем друга часова зона дето въртят времето една седмица по-късно. ако искаш и обръщаш внимание, ше си го оправиш, ако не те бърка, ше си караш на -12 часова зона :)

 

абе мене ли ми става навик или мойта часова зона нещо не е наред... май се по това време пиша тука... айде лека :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз преди малко си го свериш +3 часа.

Сега вече е точно времето ми на писане.

 

Така е и в другите форуми!

 

ААА

какво стана!?

tosho МнениеПуснато на: Чет Май 04, 2006 3:28 am

а аз след него писъх!!!

Явно при него има някакъв проблем в минутите му.

При мен и минутите ми са точни!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.