Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

skoda експорт


Recommended Posts

Мерси за снимките, много е готино да се разглеждат такива проспекти. Аз имам при мен целия за 135GLi и за Рапид Ric, сега ще видя как да ги кача. Ако нямаш против като ги кача и тях да преместим темата в Интересни връзки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

нещо не мога да се ориентирам, това в щатите ли е или може би Австралия?

Малко офтопик, но интересно - за мое най-голямо учудване наскоро получих писмо от един американец, собственик на мотоциклет Балкан 250С 1963г.- каза, че имало общо около 10 бройки внесени в щатите нелегално. Неговият е в супер състояние, на снимките изглежда много по-добре от този в Политехническия музей в София! Пълен оригинал, без задния стоп. Имал някакъв проблем с тоците в бобината и динамото, затова като видял бившия ми Балкан 250 в сайта, решил да ми пише за помощ и съвет...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДИСКРИМИНАЦИЯ !!! Що няма 105 L ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това по мое лично скромно мнение тия джанти и този светъл салон са много яки. Някои има ли по подробна информация колко броики са били произведени и какви показатели има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

135GLi - Хората са направили инжекционен двигател изглежда.

 

Някакво недоразумение със Електроника на Бендикс. Работели са по 3-4 години и веднага са ги връщали на карбуратор:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.