Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ауспух за двигател 136, но в купе 105


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Скоро приключих монтирането на фаворитовия двигател в купетно на 105-ката ми. Остана само един единствен проблем- ауспуха!!! Изпускателния колектор си е оригиналния, но искам да използвам старото гърне от 120ката ми(то е почти ново). За тази цел имам и двуцевката на фаворитовия двигател. Ходих до различни мастори на ауспуси вклучително и в ЕМКОМПЛЕКТ!!! и почнаха типичноти за тях- Аама то е много трудно, много време, тук трябва мн..., ще струва около 80лева........ АБЕ ГЛУПОСТИ!!! Видяха че им трябва малко творческа мисъл и веднага почнаха да отстъпат. Реших да го правя сам, като си намерих цех с телоподаващо и с хидравлична машина за огъване на тръби.

Въпроса ми е как да го направя и с какви връзки, че да може евентуалното му сменяне след време?

Поздрави :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога да ти покажа едно такова направено - е верно после малко го "преправихме" с големио млат :mrgreen: - уж за да влезне на моята 110Р м/у радиатора и мотора, ама колкото да взаимстваш идеята мисля ще ти свърши работа. Звънни ако решиш в края на седмицата -0887839566

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :D Аз може би утре ще ходя да си го правя! Решил съм за сега да обединя резнатата двуцевка с една по-голяма тръба, да сложа мека връзка. Гърнето ще бъде също обединено в една тръба, която ще ходи към меката връзка на двуцевката . Така мисля че и по-натам ще е лесно смяната на гърнето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.