Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

По-доволен от отдавна не съм бил!!!


gogata

Recommended Posts

Ей, най-после си намерих ъгли за брони(ще се простя с онези двата,пръснатите в сребристо!!!),чисто нови, 2 броя за ... 5!!! лв :D .От дядото от Орландовци,сега ми обеща и още такива дребни детайли по купето,които му стоели на вилата.Хвана ме яд,че нарязал задната решетка :evil: ,ама ще го преживея.

 

 

П.П. На Сатанчо,честити му нови части!!!Жалко,изпуснали сме се за 30 минути :( .Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да аз взех стопове единя почти нов, а другия доста стар, но все пак за резерва ... С калниците не сполучих, човека имаше задни ляв и десен за 100 и един заден десен за 1000МВ, но от новите - с решетка като от 100. Това е ценното което имаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.