Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с ABS


ikonoma

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Днес забелязах,че като запаля колата не изгасва жълтата индикация на ABS-а,както е нормално.На какво може да се дължи това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я беше продал миналата година, нямаше сега да имаш такива проблеми :D

 

Можеше да си стиснем ръцете с тебе ако цената бе по-нормална...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нивото на течноста - проверяваш и доливаш

Някои от 4 те датчика е за нов - диагностика и ти казват преден десен примерно - 200 лева и така...

Служебната омега ми свети абс от 1 година и така си я карам без абс...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си нивото на течността и после иди и си провери датчиците-някои може би е за смяна-а не е изклъчено и да има грешка в компа-тогава отиваш да ти го изчистят и си готов!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Течността е добре.Проверих я.За нея светва друга лампа със звуков сигнал.Явно плаче за датчик. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я беше продал миналата година, нямаше сега да имаш такива проблеми :D

Можеше да си стиснем ръцете с тебе ако цената бе по-нормална...

 

А такааа - и каква беше цената? Какво значи нормална цена за теб? Питам, защото може би имам една за продажба :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди да прочетат грешката в компютъра и ще разбереш защо свети таз лампа ... скоро мъчихме с едни майстори едно БМВ поради същата лампа и се оказа , че е датчик на сервото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за съветите колеги!Днес установих повредата!Изгорял е датчикът за оборотите на предното дясно колело.Извадих го,като го счупих и видях, че на него пише 1JO 327 804 и знака на Volkswagen.

Oриентировъчно какви пари може да ми излезе това удоволствие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 годишна бензинова Octavia 1,6 (101к.с.) с всички екстри без клима в момента е около 8500-8800лв.

 

За мен е нереална цена от 12000-11500лв за 7 годишна Octavia 1,6(75к.с.) Разбирам, че преди 1-2 години човека е броил много повече ала все пак годинките си вървят.

 

ZloQQ ти какво предлагаш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ZloQQ ти какво предлагаш ?

 

Евентуално моята - 6 годишна почти, Л&К, ТДИ, 110 коня :)

Но за повече инфо ако искаш - vparleff@abv.bg да не пълним темата!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Проблема е оправен вече! 8)

Но интересното е, че тук в Габрово ми искаха 107 лв. за оригинален датчик и 66 лв. за някакъв друг. Видяха ми се много и се обадих на вуйчо ми и той ми изпрати от Чехия ОРИГИНАЛЕН за 35 лв.!!!

Ей големи изедници са по тия магазини! В Еуратек не съм се обаждал, но те са големи скъпчии и вероятно при тях ще е още повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... 107 лева ми звучи много добре на мен ми искат 180 за омега а си мислех 4е на опелите са им наи евтини 4астите....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.