Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сайтът !


Recommended Posts

Ами след като форумът Ни се освежи доста приятно (според мен), получи нови раздели, подраздели и т.н. защо да не обърнем внимание и на сайта като цяло, визирам:

1. "Моделите" - да се направи по-прецизно, с информация и данни

2. "Линкове" - аз лично мога да дам десетки линкове към Шкода сайтове, а сигурен съм, че и вие също, само се загледайте в "Интересни връзки" ...

3. "Срещи" - вместо да отваря директно срещата от Боровец преди 3 години, могат да се направят линкове към различните сбирки, събори и т.н. и при натискане да се препраща потребителя към дадената галерия

4. "Членове" - актуализация на минигалерията и добавяне на имена и/или никове от форума.

 

Аз бих помогнал с каквото мога, вие какво мислите за тази идея, която изобщо не е нова ;) :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен идеята е много добра!

За точка 3-та наистина ще е добре да се направи нещо.Така всеки посетил сайта ще има представа за организацията на клуба.

А организацията на съборите е повече от отлична!

По точка 4-ка ако се испълни ще е перфектно:

в смисал че така може не само по ник но и по име да се знае човека и колата му :)

За линкове наистина в :Интересни връзки" има много голям брой такива от там може да се черпи информацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласен-ще стане много добре ако се изпълнят тези 4точки,саитът ще стане по нагледен и по-добър!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами действайте.Пък да видим какво ще се получи накрая :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в нашия форум няма "ТУНИНГ",мисля че много от нас имат идеи за допълнителни неща,а може би и изпълнени та питам ако може това да е отделно от другите и по лесно да се намира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами действайте.Пък да видим какво ще се получи накрая :)

 

Да ма прощаваш колега, ама такива шефски изказвания, не тука....

 

mincho, според мен трябва да се обсъди точно какво може да се направи и кой с какво може да помогне, защото мисля, че опита и информацията на всеки един би свършила добра работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами действайте.Пък да видим какво ще се получи накрая :)

 

Да ма прощаваш колега, ама такива шефски изказвания, не тука....

 

mincho, според мен трябва да се обсъди точно какво може да се направи и кой с какво може да помогне, защото мисля, че опита и информацията на всеки един би свършила добра работа.

Колега, не се правя на шеф.Просто съм съгласен с дадените идеи, но нищо не отбирам от компютри и тем подобни и затова така се изказах.Последното което искам е да се правя на шеф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както някои беше предложил някои по рано ще има ли начин да се направи нещо към профила на потребителите нещо както бяхме писали по рано като опция "гараж". Вътре съответния потребител да вкара 1-2 снимки на съответната шкода да напише каква е точно ако е правил някви модификации и така нататак. Това разбира се е за този които иска нека да не е задължително. И интересуваш се от някои влизаш и виждаш с каква кола е. По рано беше обсъждана темата имаше хора които са съгласни. Ако има начин да стане и ако има повечко хора които да са съгласни мисля че няма да е лошо ако се получи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skoda 105 RS съжалявам, така ми прозвуча. Идеята ми беше да сме задружни и да го направим както на нас (всички) ни харесва !

 

Аз също не разбирам от компютри нито имам нужните права за работа по сайта, но бих помогнал с каквото мога за актуализацията, освежаването, прегледността и лесната работа със сайта. Нека бъдем в крак с настоящето най-малко ;) .

 

P.S.: идеята на Дончо Дончев е добра по мое мнение. Който иска да види как работи тази цялата схема, нека посети форума на Tuning.bg -> www.tuning.bg/forum

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да нещо такова имах предвид ако сте съгласни мисля че ще е добро допълнение. Чакам с нетърпение да видя какви ще са промените в форума. И макар че мразя да се повтарям нека да се вземат мерки за фиктивните потребители. Които не е писал съобщение нито веднъж и има рекламен саит аре къш. Предполагам работата ще е доста но нямаме нужда от такива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ дончо - ето ти "гараж" http://www.skodaowner.org/forum/viewtop ... 0%F3%EC%E0 разпиши се ако желаеш

 

Това няма нищо общо с предложеното колегата Дончо.

Дончо това което предлагаш и аз го поткрепям ще бъде много интересно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maxrpm там вече съм се разписал но това няма нищо общо както ти писаха. Да като цяло визуализирах форума но естесвено че няма да е лошо да стане като цяло за самият саит. Нямамнищо напротив ще се радвам ако се получи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.