Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дайте отзиви за пътищата през Източна Стара планина


Recommended Posts

Колеги, някой знае ли какво е състоянието на пътя през източностаропланинските проходи? Другата седмица трябва да пътувам до Добрич през Пловдив и ще помоля за някакви отзиви, който наскоро е минавал през Котленски, Върбишки, Ришки или Айтоски проход, да сподели впечатленията си от състоянието на пътищата. Разбрах, че Ришкия и Върбишкия са в отвратително състояние, значи остават само Айтоския и Котленския.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега миналата година ремонтираха аитоския доколкото си спомням е в добро състояние. Ако имаш начин звънни като си в Пловдив за по кафенце тоя уикенд съм си в Пловдив а колегата Black Pearl е от Добрич и е камионджия нека тои по добре те светне с пътищата дотам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега.Извинявай че сега ти пиша-но няколко дни бях зает и не влизах във форума.Относно пътищата.Ако искаш да караш по царски път мини преза Бургас.Ако искаш да минеш колкото се може по бързо мини през петолъчката през Пъдарево,Чубра Сунгурларе и тн... излизаш на Лозарево и бичиш наляво към Ришкия.По принцип там работата е добре,като изключим ОКОЛО 10КМ САМО ЯМИ после си е кеф след Веселиново най-вече!От там обаче не съм минавал вече месец и може да са го закърпили.За Айтоския проход немога да ти кажа-преди година съм минавал по пронцип там е много тясно а аз както съм с камион и като ми излезе ТИР и става сложно и там имаше много дупки-незнам дали са ги оправили!Ако искаш може от Нова загора точно след ЛУКОЙЛ има Т-образно кръстовище-хващаш наляво и си караш до Гурково и после хващаш ХАИНБОАЗ и от там Търново Добрич-там обаче ще обиколиш повече!Ако от там искаш да минеш-по пряк е пътя направо от стара загора по околовръстното към село Ягода-от там като се качиш на надлеза завиваш на дясно и хващаш за Мъглиш-Гурково и пак ХАИНБОАЗ!Надявам се съм писал навреме и съм бил полезен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря BlackPearl, не е късно, щото пътувам на 17-и. За проходите разбрах, че са зле Върбишки и Ришки, даже за втория е имало предаване по БТВ, но съм го изпуснал. Май ще мина през Котел, нищо че се удължава пътя. Обикалял съм из оня край и не ми се кара по ония малки разбити пътчета около Пъдарево и Сунгурларе.

Само един последен въпрос относно пътя за Добрич - от Шумен през Вълчи дол ли е по-добре или по магистралата и преди Варна вляво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да ти кажа аз минавам всеки път през Ветрино-Вълчи Дол-Дч!Понеже се спестяват около 24-25км.Пътят не е лош-няма дупки и е по-дбре от там!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.