Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Favorit] Седалки от Fabia ?


Redline__

Recommended Posts

Абе може ли някой с RS-ka или някой, който е по-запознат с новите модели да ми каже това Fabia RS седЯлки ли са ? За тапицерията исля, че няма спор - RS-ова е. Интересува ме стават ли седалките от Fabia във Favorit :lol: ....че скоро трябва да започнат да излизат блъснати Фабии :mrgreen:

 

http://img82.imageshack.us/img82/4949/mimon07118hw.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наборе,като решиш да сменяш седалките запази ми твоите(Фелициевите)...

М/у другото ако искаш седалки от фабия има една ударена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ли? :mrgreen: Къде е таа Fabia бе, можеш ли да провериш какви са седалките и колко ги продават, ако се продават.

 

Купя ли си фабиеви, ти си човека за мойте, no problem!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех за седалките.

Аз търся пък от фелиция за моята естелка! Някой може ли да каже само ориентировъчна цена за предните две???? Т.е колко е нормално да се продават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Плевен продават една ударена Фабия 1,2 -6000лв...

 

2003 г. , 42000 км, Сива, ABS, Airbag, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Климатроник, Металик, Нов внос, Серво управление, Стерео уредба, Центр. заключване

 

GSM 0885 738 393 -Плевен, Fabia 1,2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех за седалките.

Аз търся пък от фелиция за моята естелка! Някой може ли да каже само ориентировъчна цена за предните две???? Т.е колко е нормално да се продават.

 

Не те съветвам, освен ако не я караш само на кратки разстояния - фелициевите са ги направили твърде "спортни". От една страна това е хубаво - държат тялото добре странично в завой. Обаче веднъж карах до Пловдив и обратно - гърба ме заболя, мнооого твърди са:(

 

ПП. Моята е базов модел LX, може пък по-скъпите фелации да са с по-удобни седалки;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички Фелиции са еднакви седалките. Разликата е в тапицерията. Митак твойте би трябвало да са от плат някакъв. Мойте са от Felicia GLX и за плюшени. Felicia FUN e кожа/плат, а Felicia L&K е с кожени. Иначе определено са им придали спортно излъчване и усещане. Аз свикнах и ме кефи. Сега като седна във някой Fav и имам чувството, че ще падна от седалката на някой завой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В това отношение седалките на 110R нямат равни (сред по-старите шкоди де) - хем са удобни и меки, хем те държат добре в завой... предполагам и на рапидите са така, но не съм се возил за дълго на Рапид

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е до навик . Обикновенно като се возим с брат ми той кара и за 2-3 часа казва че се схваща . Аз мога и 5часа да карам и ми е добре . В началото и на мен не ми бяха удобни . Най-кофтито е че не може да се реголира подглавника защото е цяла седалка и мнго трудно се намира тапицерия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мислите ли , че всеки си е огънал седалката по 4 рибуквеника и му е удобна ? Аз лично моита не я давам и за Рекаро ... мога да карам от тука до луната без да ме заболи гърба , а тез дет ти казват как ще седиш зарад тез крилца направо ме влудяват :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе може ли някой с RS-ka или някой, който е по-запознат с новите модели да ми каже това Fabia RS седЯлки ли са ?

 

май да:

http://www.skoda-auto.com/global/showro ... /equip/rs/

http://news.auto.cz/aktuality/britum-se ... elibi.html

http://www.auto.cz/testy/skoda-fabia-rs ... -2003.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да-от РС са-но според мен трудно ще намериш същите.Трябва ти ударена РСка която да се продава на части!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.