Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с чистачка на Форман


Recommended Posts

Значи имам следния проблем... на лявата чистачка се е прецакал - машон ли е какво ли. За да е по-яасно съм прикачил тази снимка. Значи това се намира след самата чистачка - почва от горния край и свършва вече като отвориш капака при рамото вече което идва от мотора... бе с две думи като гледам - тази джаджа държи чистачка в едно положение,... а в момента както се е прецакала и чистачката сеудря в капака на колата..... ето и снимката

 

http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=682528[/url]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да са се разбили шлиците, на които се нанизва рамото на чистачката. Тогава чистачката се мята от край до край и шлиците превъртат в рамото. Поне мойта шофьорската има лек такъв проблем. Ако е това, пробвай с натягане на гайката, която е от горната страна на рамото.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DaGa няма ли някой разглобен Fav/For на части в София :roll: . Ако не ти се дават пари за цял механизъм, кажи какво точно ти трябва - ще проверя във Варна какво може да се направи по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ремонтирал. Реших проблема така:

 

http://img108.imageshack.us/img108/7876/hpim0377resize8xn.jpg

 

Мойта не бачкаше и направо изкарах пръскачката, моторчето и рамото. Но ти сигурно искаш да си я ползваш :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.