Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гумички на клапани на Favorit 94та год


mdryankov

Recommended Posts

Има ли гумички тоз двигател на клапаните или нема ?

това е вапроса :)

 

Че чух противоречиво мнение че нямало а бил с "водачи"

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има,

дори ги има и в магазина като резервна част.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойта е същата само дето дв. е 135 моноинжекция.

И мойта ли има?

Нещо ми харчи масло - чак ауспуха е омаслен - ако е от гумичките - ще искам помощ от Белия_лебед за смяната им - ако може. - плащам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат си гумички ама чат пат тря се сменят да не говорим , че моите водчи незнайно защо бяха на елипси ... ама щом чак до ауспуха е стигнало мое и некой маслен сегмент да се е поспекъл ;)

 

П.П. Главата я сваляй само при наличен мечек 11Х1,5 май беше , че е мъка ако има боклук в резбата :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф.

Хич не ми се пипа дв..

Че пипна ли го -..... а това да сменя, ама и това, аа и това било се поопрецакало и.. и т.н.

Ако знам че ще излезе до 200лв. с всичко - полу ремонт - това което има нужда само.

Оф. - ще мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми.....

понеже е бил на фирма - не се знае дали не са го превъртявали напред.

В сервизната книжка пише един път че е спирал км. и е правен.

Абе сега е на 170 000км.

Защо?

Ако се измери компресията - ще знам в какво състояние е дв..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми Ефри моят Фаворит вади 12-13 компресия, а е на 160 000км.Затова ми е много странно.А преди този Фаворит имах един зелен беше на 250 000км и нямаше проблеми :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ свали некоя и друга атмосфера , чехите заводски и дават 11 , а на разработен мотор 10 , а ти па 13 и то на 150К :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

П.П. Тез мотори много страдат от стоене по паркингите ... и моита преди да я зарежа за 2 год. имаше 10 Атм. , а след това като я подкарах 8 Атм. и то равномерна / сегментите се бяха запекли за буталата / а твоита Ефри доколкото си спомням си я взел позалежала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.