Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Майстор в Пазарджик.


cenarius

Recommended Posts

Намира се в квартал УСТРЕМ, близо до депото натролеите.

 

 

Води се александър стамболийски 106, пред входа на блока има едно гаражче ( едно от многото ) И на вратите има емблемки на шкода, ако гаражчето е затворено се качвате на 4-тия етаж до стълбите.

 

 

 

Най-лесно се стига като тръгнете посока от Градската градина по Александър Стамболийски към София. На ъгъла на общежитието на спортното училище (Георги Бенковски) се завива по посока на депото на тролеите. След като свиете там взимате първата в ляво преди депото и пак първата в ляво и от там намирате вход номер 108. Напрактика блока е ПОСЛЕДНИЯ на Александър Стамболийски, но гаража е от другата страна, и не може да се влезе откъм булеварда, а трябва да се заобиколи.

 

Телефон нямам, утре ще дам, име също :?

 

Единствения шкодар в пазарджик който намерих за 2 месеца издирвания. Работи бързо и качествено и предлага и части за шкода, на по-евтини цени от местния магазин, за който той не се изказа много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Може би е време да вмъкна още едно мнение по темата :)

Майсторът, за който става въпрос се казва Георги, който работи със сина си. Личното ми мнение, е че работят бързо и като си закарам колата веднага разбират какво и е, но има само един проблем, който дразни и той, е че като ви сменят частите и ви връщат части, които някои от тях не са вашите. Тоест някои от частите ви, ако имат още живот, и ако имат такава която съвсем е сдава багажа ще ви я пробутат.

Другото което ми прави впечатление, е че за частите които предлагат говорят, че са оригинални чешки, а всъщност са някаква марка която е далеч от оригиналната.

Надявам се да не съм обидил някого с мнението си, но мисля че трябва да се работи по коректно. Все пак си получава поне 20% от цената на частите, които продава и отделно от майсторлъка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Може би е време да вмъкна още едно мнение по темата :)

Майсторът, за който става въпрос се казва Георги, който работи със сина си. Личното ми мнение, е че работят бързо и като си закарам колата веднага разбират какво и е, но има само един проблем, който дразни и той, е че като ви сменят частите и ви връщат части, които някои от тях не са вашите. Тоест някои от частите ви, ако имат още живот, и ако имат такава която съвсем е сдава багажа ще ви я пробутат.

Другото което ми прави впечатление, е че за частите които предлагат говорят, че са оригинални чешки, а всъщност са някаква марка която е далеч от оригиналната.

Надявам се да не съм обидил някого с мнението си, но мисля че трябва да се работи по коректно. Все пак си получава поне 20% от цената на частите, които продава и отделно от майсторлъка.

 

Не е само това. Некачествено работят. Жалко, много са ми помагали много им се радвах, особено на Дачо, но работят некачествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега какво излиза - май до ден-два ще преместя темата в "Черен списък"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък за черен списък. Не знам, но ще кажа на каква база споменавам некачествена работа.

 

Закарвам за ремонт клио1. 3 пъти ме праща на стенд, защото ми е крив волана. И трите пъти неговите приятели не помогнаха (само за стенд се дават 75лв) и така си седя волана 1 година докато не закарах колата при колега от шкода форума и там на неговия канал установихме, че всички маншони по предницата липсват. Не са за смяна ми липсват направо, останали са малки части от някогъшното гумено уплътнение. Въпросното клио прави и проблеми, защото според Дачо "рейката е ръждясала и е за смяна". Извинявай Дачо (може би четеш това, все пак си шкода фен), но тя няма маншон да я пази, как искаш да не се развали. С нафта и грес въпросната рейка проработи по-добре от всякога. А въпроса за стенда, колегата реши с обикновена метална пръчка мерейки разстоянието между предната част на предните гуми и задната им част. Волана се изправи, стана осезаемо по-лек, престана износването на гумите без компютри измерващи градуси и други чудесии. В момента клиото е за смяна на масло и баща ми каза, че там не иска да му го сменя. Дали работи некачествено по принцип или защото все парите са ми кът и не искам да ми взима много пари не знам, но все пак е важно да се каже "на който не му се дават пари да не си купува кола" (визирам себе си).

 

 

Длъжен съм и да кажа и качествените им ремонти.

 

Първият е описан в първи пост, след това не веднъж ми е оправя шкодата в състояние повече от приемливо за мен. По реното е правил други ремонтни дейности, които са ме удовлетворявали. Той ми е правил ремонтни дейности по окачването, ауспуха, радиатор за парното(+други неща, за които не мога да се сетия, но ги има определено) и хиляди други дреболии като оправяне на копче и други от този сорт. Все за минимални суим от порядъка на 2 до максимум 5лв. Никога не е приемал бакшиши, колкото каже толкова(примерно на шкодата ми смени някакви гумички за 11лв, аз му дадох 12, не иска да си остави 1лев за кафе, намери левче и ми върна). Веднъж бяха изкъртили предния номер от бронята на клиото бащата на Дачо го е поставил обратно (татко е карал колата) без да му взима пари, като го е прикрепил отлично с материали, които татко не е имал. Не бих казал че е за черен списък, но трябва като се кара колата да се поглежда едно око. Друг сервиз в Пазарджик не бих казал да има по-добър, а аз съм обиколил с шкодата и реното поне 7-8 кой от кой по-голям, по-лъскав с повече хвалби, с не знам си какви връзки (примерно в 2 от сервизите познавам монтьори).

 

Също така трябва да кажа и че ако не може да направи нещо си казва! (единия път трябваше да се сменя глава или гарнитура, поради спукан маркуч и изтичане на водата в движение по магистрала, а другия когато блъснах реното и усуках купето) Като цяло плюсовете са много повече от минусите, а минуси има навсякъде. Да си имат едно на ум хората, но това важи за ВСЕКИ сервиз. Живот и здраве един ден ако си купя кола отново и заживея в Пазарджик, едва ли бих отишъл в друг сервиз smile159

 

 

Пак повтарям, на фона на другите сервизи в Пазарджик и на фона особено на цените които взимат, не мисля че е за черен списък. Просто обаче който си няма хал хабер от кола ще си го цакат. Аз например никога не си искам частите втора употреба, ако може да ги сложи някъде и на някой да му потрябват жив и здрав. Дали ще ги вземе от мен или от някоя морга няма значение, защото когато се сменя нещо с ново, човека си показва кутиите и новите части преди да ги сложи, като не е проблем да влезеш и да го гледаш какво и как работи! Никога не отказва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Последното мнение наистина е доста интерестно :)

По отношение на последниа ремонт по колата ми, който се състоеше от смяна на предни амортисьори, тампони, спирачни дискове, накладки и някакви други дреболии мога да споделя, че вече на около 7000км сякаш единия амортисьор се е навдигнал като отворя предния капак, което ме навежда на мисълта, че този тампон явно не е бил сменен.

Другото което е във форума четох, че когато се разтропа ходовата част може да е нушна смяна само на тампони и нещо дребно още, но веднага ми казаха да сменя амортисьори, като старите останаха при тях и ми пробутаха някакви други като стари от колата.

В началото и аз имах много добро мнение за тях, но уви с цел да направят повече пари прецакват хората и когато се усетят разбират колко са прецакани и е доста тапо.

Някой, ако има мнение за майстор на Шкода за Пазарджик ще е добре да ни просвети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
Къде пък в Септември има сервиз Шкода...... smile091 smile175 smile021

А де ... Там освен за една австрийска строителна компания ROFIX друго няма... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.