Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сменяме двигател като резервна част, без узаконяване


Recommended Posts

Първо, акта е документ, който констатира нарушение, а не наказва сам по себе си. Той може да се обжалва първо в КАТ , а после и пред съда. И в съда много често КАТ губят делата, но това е друга тема. И пак ще добавя, който смята, че неправомерно му е съставен акта, искали са му пари и пр., да напише като забележка долу: "Актът беше съставен изцяло по мое желание, тъй като служителите на КАТ намекнаха за друг начин за решаване на въпроса". Може и нещо друго от този род да се пише. В 90% от случаите ти късат акта и те пускат да си ходиш. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пи4 на скода 120л виждал ли си отзад 4е е 40см тръба и гурне,кво 6умозаглушаване такива екстри няма,а спортния волан спират не заради волана а заради фланеца,и пробвали ли сте да не сте съгласни с даден акт,един приятел още не може си земе книжката

аве в русе е дебела работата,ако при вас става тука много рядко,а относно стоповете е написано 4е тряя да има 4ервено за стоп,оражево за мига4 и бяло за задна,затова има спреиове специално за целта скъпи са но,стоят 4ерни а като си пуснеш сжетлините си светят в цветовете които трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PV, в 90% си тръгваш без акт а в 10% забравяш да караш година-две ПОНЕ! Има си трикове, но не навсякъде стават. Ако ченгетата са в нарушение те пускат. Ама ако не са МЪКААААА!

Ама всеки сам си решава. Аз знам: като съм виновен си трая, като съм в правото си се заяждам.

Поздрави

 

PS: Не е лошо да се прочита правилника от време на време. Аз лично гледам като ми изпадне възможност да го правя. Научава се това-онова. Абе като устава в казармата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахха представяте ли си да ми спрат за това че няма задни седалки :mrgreen: :mrgreen:

 

:D мен са ме спирали куки на Симеоновско шосе - бяхме свалили седаклите, щото работехме по колата, да не ни се пречкат и да не се цапат и отивахме към магазина за части. Куките явно бяха решили, че сме тръгнали за Бояна да правим драг с тая бегачка без седалки :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахха представяте ли си да ми спрат за това че няма задни седалки :mrgreen: :mrgreen:

 

:D мен са ме спирали куки на Симеоновско шосе - бяхме свалили седаклите, щото работехме по колата, да не ни се пречкат и да не се цапат и отивахме към магазина за части. Куките явно бяха решили, че сме тръгнали за Бояна да правим драг с тая бегачка без седалки :mrgreen:

 

ама писахали ви акт....щото той може само те провери,ей така периодично:)...и въобще каза ли нещо за седалките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PV, в 90% си тръгваш без акт а в 10% забравяш да караш година-две ПОНЕ! Има си трикове, но не навсякъде стават. Ако ченгетата са в нарушение те пускат. Ама ако не са МЪКААААА!

Ама всеки сам си решава. Аз знам: като съм виновен си трая, като съм в правото си се заяждам.

Поздрави

 

PS: Не е лошо да се прочита правилника от време на време. Аз лично гледам като ми изпадне възможност да го правя. Научава се това-онова. Абе като устава в казармата :D

 

Аз даже си вземам правилника и закона в колата като излизам за повече време. Верно, книжлето е от 1996 г, но основните положения са си същите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR, прав си, че няма човек, който да не може да различи рева на спортно гърне от идеалната тишина идваща от сток автомобил. Обаче в цяла Варненска област няма шумомер - проверено и доказано. Единственият такъв се намира в метрологията, произведен през 1953г. и към момента - неработещ, демек, не може да констатира нарушението. Същото както при радара за скоростта, не са ме спирали с превишена, обаче знам, че в акта се пише номера на радара, с който са те засекли...

 

За затъмнените стъкла не можах да схвана, защо моите черни стъкла пречат на другите, но.. сигурно аз не съм те разбрал :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да коментирам простащината....

 

Относно затъмнените стъкла и най-вече задното. Ако колата пред теб е със нормално стъкло спокойно можеш да гледаш какво става една кола пред теб. Особено при новите коли които имат трети стоп. Друго е когато стъклото е затъмнено. Тогава караш и не знаеш какво става отпред. Ей това мисля, че можеш да го разбереш....

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR ;) загрех ти идеята, тука може би си прав, ма аз съм недоскив и тая опция за през една кола напред и да искам не мога да я ползвам :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

Ми тогава цаки или лещи. Аз съм с лещи вече 10-12 година....

Поздрави

 

PS: Особено вечер си е самоубийствено без цаки. Пробвай да видиш разликата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко извън темата ,ама за това за виждането:)....аз правя друг номер изнасям се максимално в ляво и така виждам и повече от една кола напред(отделно си спазвам прилична дистанция)...това като карам нормално ,когато не карам нормално обаче :oops: :oops: :oops: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз очила имам и вечер без тях НЕ излизам, равносилно е на това да карам със затворени очи :mrgreen: , иначе Ясен обича да кара така, както ///M Power описва, веднъж се опитах да карам така зад него, некомфортно ми е лично на мен :| .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А интересно ми е защо на някои от по-новите коли им слагат такива тонирани стъкла, че не можеш да видиш кой е вътре, а да не говорим за една кола напред :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се движа по в страни когато има кола с затъмнено задно стъкло!

Това е отврътинелно нещо.

Аз гледам през задния джам на колата пред мен - та дори и през другия и през другия - така следя колоната напред - през стъклата.

Като се намери някой *** да има с тъмни стъкла - прецаква всичко.

 

п.п.- и дистанция да спазваш - все някой ще влезе пред теб - търсейки емоция че невиждам - при затъмнени стъкла. Лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, това със затъмненото задно стъкло и "невидимостта" е глупост. Ако около теб има само камиони, джипове и автобуси каква ти е видимостта? Ако си шафьор ще се справиш при всяка ситуация.

 

Освен това законът е променен, но не е обнародван, защото педерастите от КАТ не са го направили. Задно затъмнено стъкло не е забранено, ако има две странични огледала.

 

Тази промяна се е наложила поради факта, че фирмата-дистрибутор на дъвки "Орбит" е осъдила съответния правораздаващ орган, заради неправомерни актове към шофьорите на микробусчетатат "ДЕУ ДАМАС" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: с ламаринени :!: :!: :!: задни врати (сещате се за кой модел говорим). Каква е разликата между плътнзадна врата и затъмнения заден прозорец :?: :?: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е кола - няма проблем -съобръзяваш се че е кола.

Ако е камион, бус или такова нещо - вече по друг начин си зад него.

Аз нямам никакви проблеми - знам как да се справям - ама другите да му мислят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е камион, бус или такова нещо - вече по друг начин си зад него.

 

:?: :?: :?: това мръсно подсъзнание :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неееее,

нямах в предвит това.

Просто при тях или се стремиш да ги задминеш или спазваш по голяма дистанция - щото от такива големи неща - изхвърлят камъчета който рушат повърхностите на стъклата и боята. А зимата още по кофти.

 

фарове и челно предно стъкло, преден капак, халогени стъкла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.