Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Искате ли?


GARDEMEISTER

Recommended Posts

Как смятате,би ли представлявало интерес за тук "присъстващите" да си направим едно преброяване на моделите с които Шкода Клуб разполага?

Може да има такъв раздел например и на всеки нов член на клуба неговия модел :cry: шкода ще я прикрепяме например към бройките на 120-ките или ,към рапидите и т.н.....

Идеята ми е ,че ще е много яко като отвориш да видиш следното:

...до момента...04.06.06г. шкода клуб разполага със :110R-5бр,120л-55бр....и т .н....както се казва ще му държим края! :lol:

Мислех си че и според реда на регистрация във форума можеше и всеки да се подвизава с определен номер,но имайки впредвид ,че много позиции не са реални няма как да стане!

Ако ви се вижда тъпо зарежете ,ама ако не е много броене ни чака!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

готина е идеята допада ми, някъде в ъгълчето на главната страница на форума да пише колко и какви коли имат регистрираните. тенически не знам дали е възможно да си направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от много време си го мислех това :) Ако искате може да направиме една анкета в този подраздел и да я сложиме най-отгоре... Съответно ще има изброени модели и всеки си посочва негоя си :)Тази идея има само един недостатък - хората, които имат повече от 1 Шкода трябва да изберат как да гласуват за 120-ката си или за ретрото/рапида/110 и тн. Хайде нека се чуят и други мнения. Но на мене също ми допада идеята на GARDEMAISTER и мисля че дори неговоя начин ще е по-сполучлив ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея.И на мен ми е интересно да разбера какви коли се карат от нашите колеги :) Аз съм за !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, тва е много кофти :? сега като се замислих. Ще отпаднат няколко коли.

Начина е да е чрез анкета + мнения на тези (които имат повече от 1 Skoda), в които да уточняват още какви модели имат.. Примерно Бат Миро (Хашек) гласува в анкетата за Forman и отдолу пише мнение " Притежавам още 1 Rapid, 1 100S и т.н. ...", които после при броенето се взимат под внимание и се вписват в крайния резултат ( Миро сори, че давам пример с теб точно, но ти си човекът с най-много Шкоди, който познавам ;) ).

Минус в тази ситуация би било това, че няма да е анонимно, т.е. може потребител "Х" с кола "У", да не иска да се знае, че той притежава такава кола :roll: , знам ли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля че е най добре да стане като в тунинг бг "кара:Шкода 120 84'" или от сорта а също и тея рангове много ме дразнят. По яко ще е всеки да го получава сам за себе си, а не всички да сме с 4-5 еднакви ранга. Те са за развеселяване, ама като всички са еднакви става тъпо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност има вече такъв списък, подкрепен с албум от снимки, ама списъка е основно с членовете на Шкода класик клуб, а снимковия матриал е по-обширен - събирал съм го за календара, така че може да се използва - ще предоставя всичко, с което разполагам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво пречи който има повече от една да гласува по няколко пъти за колкото коли има? Ако искате може да вкарам една анкета в темата, ама не знам колко модела да се изброят. Иначе идеята е добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина идея! Мен къде ще ме сложите- купе от 105, скорости от 130, фав двигател. !!!! в категория FAV105L :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво пречи който има повече от една да гласува по няколко пъти за колкото коли има? Ако искате може да вкарам една анкета в темата, ама не знам колко модела да се изброят. Иначе идеята е добра.

 

Ами браток, когато един потребител гласува в дадена анкета, автоматично му се изписват резултатите от анкетата и няма право да гласува 2ри път ( поне с ника, с който е гласувал веднъж вече де... )

 

Иначе Skoda_Estelle, аз мисля, че ше е най-cool ако всеки си гласува за колата както е излязла от завода. И аз имам миксове по мойта от Favorit/Felicia/120, да не говорим, че предната ми броня е от Ford :mrgreen: ...

 

P.S.: Категории от сорта на "Skoda 100S" (например), мисля, че би било по-правилно да се напишат като "Skoda 100" (в което да влизат и "S", и "L"...) как мислите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаме :P !Аз лично искам и за всеки член да има галерия със снимки.

 

 

http://www.fanklubskoda.cz/cz/auta-clenu/

 

Ето как колегите от чешкия фен клуб са си организирали нещата със снимките - кратко,точно и ясно. Кликваш в/у колата,дето искаш да видиш и ти излизат всичките снимки.Може да се поучим от тях. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нали вече сме разделени при темите, за какво трябва ново деление:

 

 

 

Шкоди със задно разположен двигател

100 С / 100МБ

105/120

110/гарде/рапид

Шкоди с предно разположен двигател

Favorit, Forman, Felicia

Fabia, Octavia, Superb

 

готово

Ето схема за снимки и описания. Предполагам че винаги може да се добави още нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаме :P !Аз лично искам и за всеки член да има галерия със снимки.

 

 

http://www.fanklubskoda.cz/cz/auta-clenu/

 

Ето как колегите от чешкия фен клуб са си организирали нещата със снимките - кратко,точно и ясно. Кликваш в/у колата,дето искаш да видиш и ти излизат всичките снимки.Може да се поучим от тях. :)

 

Евала на Чехите-много оригинално са го измислили! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нали вече сме разделени при темите, за какво трябва ново деление:

 

 

 

Шкоди със задно разположен двигател

100 С / 100МБ

105/120

110/гарде/рапид

Шкоди с предно разположен двигател

Favorit, Forman, Felicia

Fabia, Octavia, Superb

 

готово

Ето схема за снимки и описания. Предполагам че винаги може да се добави още нещо.

 

Може и да издребнявам, ама е тъпо категорията да се казва 100S бе, ами ако е 100L или 110LS, 110LS сигурно ще го сложиш в 110/Гарде/Рапид [-( ... Да не говорим че твойта най-точно влиза в Estelle 2 ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета мненията и честно казано и аз незнам какво искам точно ,но в такъв случай си задаваш въпроса:от какво имам нужда?

Мисля ,че аз имам нужда/честно казано не съм много начетен тук и не съм следил развитието на форума/ от едно две неща ,които като цяло ще освежат ползването и удоволствието от посещаването на форума/поне за мен/!

-едното нещо е че исках да има ясна представа колко броя от кой модел на шкода има?

-другото е .както по-горе споменаха е да има фотогалерия на колите и да е ясно кой с каква кола е/знам че по този въпрос има напредък но донякъде,а и не е лесно ползването на тази опция за момента-трябва да си има такава страница -"фотогалерия"-в самия форум;

-трябва собствениците на шкоди да са изредени в един списък-

1.

2.

3...т.н.

и кликвайки върху даден ник да може да му разгледаш инфото и шкодите и бройката им дори!

В момента има някакво много объркано подреждане на тези л'бопитни данни ,а за наслада от фотогалерия да не говорим!Не съм вещ с подредбата на разни форуми ,затова не искам и да се репча на модераторите,ама ако има начин да се променинещо ще е добре!

Мисля ,че трябва да има разграничение между разделите за видове модели на шкода като цяло и съществуването на един нов раздел "За нас" или "Нашите шкоди" ...или "Шкода фен бг"...

мисля ,че всичко това ще направи ползването на форума по-лесно и интересно при комуникация помежду ни ,като след това на съборите няма да се чудим кой кой е! :x

Как ще стане определянето на бройките на моделите:ами пуска се една последна тема в която всеки казва кой е и колко коли има или както съм изписал под ника си! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Петьо, то кой кой е във форума си има тема :roll: , галерията и бройката ще е яко. Според мен бройката трябва да стой някъде на главната страница на сайта (www.skodaowner.org), не на форума, да не забравяме, че на 1во място е сайтът, после е форума.... За галерията бих предложил да има линк също на главната страница. В полския форум са си направили пък раздел "Your Skoda cars", звучи яко мисля :roll: .

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-едното нещо е че исках да има ясна представа колко броя от кой модел на шкода има?

 

Ами това мисля може да стане по начина по които предложих по-горе. Ако искате може да пробваме, само ще помоля да дадете някой сайт ( че моята колекция от такива я затрих при форматирането ) където има изброени всички модели и модификации произведени от Шкода :) Имам в пред вид колко вида 120-ки ( L, LS, GLS и тн ) същото за Рапидите/ 100-ките и тн. :) Нищо не пречи да опитаме. Пък ако стане и след това изникне нещо по-добро като опция :arrow: ще го коригираме ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.