Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Preden most


ivo_radoev

Recommended Posts

Vuzmojno li e da se razmina s hodene v serviz,ako smenqm cqlata greda? Moje bi 6te se naloji nqkakuv reglaj sled smqnata. Imam Skodata ot skoro i o6te ne q poznavam dobre,no sum re6il da q sujivq. Do sega sum karal Peugeot 404 i kato se ka4ih na 120kata mi se stori smehotvorna,no mi stana simpati4na,nadqvam se da mi pomagate sus suveti pri remonta.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Тази операция по смяната на гредата на предния мост изисква да се свали целия преден мост от колата, след което те съветвам да смениш всички гумени втулки и метални на носачите. Не пишеш какъв модел е колата и коя година, но ще ти напиша, че освен горното трябва да се отремонтира кормилната уредба в зависимост от това дали е с кормилна щанга или с рейка. Ако имаш желание мога да помогна. GSM 0887693727 Ангел София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега, ще пестим 15лв за реглаж. Ти цяла греда ще смениш за един реглаж се скъпиш. И накрая от спестяването ще ти "изпапка" гумите за 10ооо км...

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вьпроса ми е дали мога да сменя всичко и да отида само на реглаж, или трябва в сервиза да се сглобява? Мисля че ще се справя сьс смяната, само там с некви пластини не ми е много ясно.

 

(съжалявам за неграмотния пост просто под Linux нямам phonetic, а във форума няма kredor)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.