Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Днешния порой придружен с градушка


Recommended Posts

izov,

 

какво точно и се е случило. Катастрофа, пълнене с вода, двигател насмукал се със вода? Изобщо дай някаква информация.

 

Иначе познат потроши неговата (KIA ако това има значение). След огледа писаха 90% щета, т.е. бракуваха колата. Застрахователя му плати цялата сума по застраховката. При теб случая трябва да е подобен. Лошо е ако си имал и друга щета - приспада се пълната сума, т.е. излиза ти от джоба :(

 

Поздрави

 

PRR, това е една от колите от оня ден с вода до прозорците, от снимките пред НДК между Евл. Георгиев и България.

Жалко за колата, много кофти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз както ги разбирам нещата отиват на скапано ECU + всякаква електроника, но купе и двигател в добро състояние... Това не е точно за брак...

При всички положения изчакай какво ще кажат застрахователите. Ако я оценят над 75% щета ще си я вземат и ще ти я платят по застрахователна стойност.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако двигателя е "дръпнал" вода вътре всичко ще е помляно от водния удар.При дизелите, доколкото знам е най-трагична подобна ситуация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз добре че живея на стръмна улица и не съм застрашен от такива опасности. Миналата година, когато бяха големите наводнения, само гледах как 10-тина см вода си течеше по улицата, а надолу покрай реката беше наводнило доста къщи, но за коли никой не се беше оплаквал. И все пак намокри ли се един път, дори и да тръгне след това никой не може да ти каже колко време ще работи и как ще работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш стара щета и не си внесъл 10% от нея в касата тогава се включва , а инак Изов шефа ти е постъпил много глупаво като е отворил вратата ... аз измъкнах баба от подобно потапяне като включих на скорост и леко на стартер излязох сухичък е малко цилиндрите поизплюха някое кило вода , ам тва е щот е много ниско всмукателя

 

Снимките са правени след като водата вече се беше оттекла, като е станал инцидента е била много по-нагоре. Освен това е трябва ло да излезе, за да спаси лаптопа си все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не знаете вие.Аз бях с мойта Фелиция в окото на бурята малко след Монтана, на път за Белоградчик.Едно дърво падна пред мене и за малко да не успея да го избегна.Святкаха по 5 свткавици едновременно.И слава на бога стигнахме благополучно към 12.00 вечерта.Леко, леко с 30-40 км/ч и нямаше проблеми.Спрях само за 15 мин докато валеше градът.

Между другото ми стана много интересно като разбрах че бурята тука е била към 01.00 часа сутринта.При нас започна още от 10 и нещо вечерта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.