Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

МУЗИКА


SKODA 105 RS

Кой каква музика обича да слуша в Шкодата си ?  

33 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

никой не пише за гюбека защото го е срам да си каже. аз в годината 3 пъти ходя да слушам чалга(цигански маанета и турски кючеци), но пред приятели не го споделям че ще ми се смеят.

 

харесва ми анкетата така се опознаваме кой какъв е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива теми могат да се слагат в някакъв нов раздел като "Off-topics and greeting" например, ама айде да не подхващаме пак темата за разделите, че на поддържащите форума сигурно вече им е до гуша от това :| .

 

P.S.: corropt аз си казах за чалгата :smt016 обаче слушам само Payner Music и то отбрани песни :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E,колеги,то аз още нямам музика в колата,подчертавам още,ама съм си музикален помияр...Стига да ми харесва слушам от Моцарт до Азис,е добре де,Азис точно не слушам,ама да кажем на Питко Майнера некоя от певачките :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чалга нация - фолк демокрация !!! Бре бре бре бре бре бреее, дай една ракия :smt026 :smt026 :smt026

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.