Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

МНОГО ВАЖНО за шкодите преди 81


Guest

Recommended Posts

Фаровете за 105\120 от 1вата модификация са 1:1 с тея на Лада 1200 класик. Помня че аз като търсех фарове 2003 година целия беше 50лв а само стъкло едвам намерих за 15лв, докато на лада целия фар го видях тогава на пазара в елин пелин за 15лв но не знаех че са 1:1. А Радо ми каза скоро, че още са доста пари тея фарове. Така че пичове, ако се нуждаете от фарове насочете се към лада 1200 класик, по моргите дядо ми каза че си е взел фар за 2лв

Ще се радвам ако я закачите тая тема като съобщение, за да се види от повече хора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като става дума за фарове, някой знае ли дали се продават двоен кръгъл фар в магазините? Или пък с поръчка да го направя...

Ето такива си търся аз:

1317_2006-09-28_21-41-30_84.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм виждал в София 120ка с двоен фар даже не веднъж. Всъщност основното, което ти трябва е есновата /метална/ за двоен фар + пластмасовата маска.

 

Аз пък се чудя как да си сложа мигачите на пластмасова броня /имам такава/, защото мойта е метална понеже е модел 82, а пък отзад съм с новия модел задница с пластмасовата броня та искам и отпред да си сложа пластмасова, обаче тези като наснимката са фабрично с дупки за мигачите. Ако някой има идей да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти си Estelle, а аз съм 120L 80год., и предполагам ще ти трябват като моите калници и брони с мигачи на тях, а основите предполагам се поръчват. А относно фаровете ми харесва това че при пускане на фарчетата за дълги светлини, останалите два които са за къси продължават да светят :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Estelle i 120 e като врат и шия просто на англичаните "one hundred and twenty" им е било дълто и затова за тях е Estelle. На фаровете основите са им еднакви, само трябва да си закърпиш дупката за мигача в калника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мах братле кви са тия цени бе. Стъклото за кръглите фарове е 6-7 кинта целият фар е около 15 с основата към 20. Сега да ви кажа че и аз имам мерак за 4очка да е направя кака Пена единственото което ви трябва е основата и пласмасовата решетка. Фаровете стават и от лада 1500-1600 или баварка ам сещаите се кое е по евтино

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако фаровете бяха по 20лв с основите, както съм я тунинговал сега, щях да си сложа такива :mrgreen: Засега съм замислил само да обърна дясната основа, та десния ми ляв фар да стане десен :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.