Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Закупуване на аксесоари


hamsia

Recommended Posts

Мисля си, че доста критикувате Еуратек без основание :?
смятам, че никой не критикува без основание.Един пример. Колата ми е в сервиза от август и още нямат нужните части,ако на това му казваш навременна доставка здраве му кажи.В момента заведох дело за неустойка.Във WV като забавят сроковете си ги плащат/вярвай ми така е/.От там като поръчат нещо ЕТ си спазват сроковете на доставка/тя е 2 седмици/иначе времето е ПАРИ.

 

Еуратек Варна така като гледам са много зле, аз имам впечатления само от Еуратек София ;) Явно от там идваше и разногласието в мненията :)

Аз говоря за софиянци оня механик Няголов дет са го сложили за тех. дир на ЕТ и го е страх да ми се обади.Визирам точно софиянци и затова сега ги съдя.Варненци са много точни/заявки,монтаж/, но тия от доставки са мизерници.От шкода в чехия ми дадоха срок 15 дена да ми доставят частите във варна за 2500 евро, а аз се вързах на тия от софия.Сега ще си плащат :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си, че доста критикувате Еуратек без основание :?
смятам, че никой не критикува без основание.Един пример. Колата ми е в сервиза от август и още нямат нужните части,ако на това му казваш навременна доставка здраве му кажи.В момента заведох дело за неустойка.Във WV като забавят сроковете си ги плащат/вярвай ми така е/.От там като поръчат нещо ЕТ си спазват сроковете на доставка/тя е 2 седмици/иначе времето е ПАРИ.

 

Еуратек Варна така като гледам са много зле, аз имам впечатления само от Еуратек София ;) Явно от там идваше и разногласието в мненията :)

Аз говоря за софиянци оня механик Няголов дет са го сложили за тех. дир на ЕТ и го е страх да ми се обади.Визирам точно софиянци и затова сега ги съдя.Варненци са много точни/заявки,монтаж/, но тия от доставки са мизерници.От шкода в чехия ми дадоха срок 15 дена да ми доставят частите във варна за 2500 евро, а аз се вързах на тия от софия.Сега ще си плащат :mrgreen:

 

Това е доста неприятно найстина :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

marvel, ако питаш каталога за аксесоарите - да има го :

http://www.skoda-auto.com/bgr/history/accessories/

Но така като гледам май има само за Фабия и Октавия ( говоря за БГ сайта).

Ако няма това което те интересува - на место - може и да имат - поне човекът извади и на книжка като ходих.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На "Кричим" в "Лозенец" има ключар,който прави автоключове с чип.Попитах го вчера,защото и аз нямам резервен.Имал комп.,който разчита кода и прави дубликат.Не се налага смяна на запалването.Услугата струва 70 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mimi.b, благодаря за инфото.

На мене също ми бяха казали, че някъде на сливниця имало ключар.

Малко се възпирам на такава стъпка но ако наистна става ще е супер.

На мене тази вечер ми казаха за Mr. Bricolage и съм поръчал да питат- да видим какво ще излезе.

Ако може да разбереш този в Лозенец как е събота и неделя или телефон да дадеш - ще е супер.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник като отида на работа ще проверя какво им е работното време и ще ти пиша.Имам идея да проверя и на едно друго място.Ще гледам да имам инфо до понеделник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На "Кричим" в "Лозенец" има ключар,който прави автоключове с чип.Попитах го вчера,защото и аз нямам резервен.Имал комп.,който разчита кода и прави дубликат.Не се налага смяна на запалването.Услугата струва 70 лв.
Адресът е ул."Кричим"№14(един гараж по-надолу от Здравната каса в посока квартала).В събота работят от 10,00 до 14,00,неделя-почивен ден.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.