Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

брони за 120-ка?


Recommended Posts

предложения за брони за мойта 120ел? нещо което да си намеря от моргите и да и присадя например... не натруфена и дебело, а нещо по-елегантно така... на моята ел макферсън.... :roll:

 

досега гледах по чешките тунинг сайтове, еме повечеот са едни такива тежки на вед, огромни броне коите не си отиват толкова много с усещането за лека та 120 Ел-Макферсън... та ... споделете и вие...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесно е да се вземе от някоя морга или броняджийница, обаче ще трябва преработка след това И пари!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

аз съм си с пластмасови...

а някъде в българия не могат ли за ми направят по поръчка?

и евентуално за какви пари става тая гъзарийка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някъде в българия не могат ли за ми направят по поръчка?

 

Ами ако някъде в България съществува фирма, която се занимава с тунинг, сигурно ще ти ги направи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

za razlika ot kalpavite jelezni broni plastmasovite ot qponkite stoqt,bih kazal , dosta prili4no

 

Пиши на кирилица!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има няколко фирми за тунинг в БГ, които могат да ти изработят брони по поръчка. И не само брони, а и спойлери, прагове и вежди. Сега се сещам за една, в София е, Ауто Мания мисля, че се казваше. Тя има каталози на Ригер и др. фирми за тунинг. Естественно е, че не поддържа цялата им гама, но има доста голям избор. Та харесваш си нещо, което имат и те ти го преправят и напасват за твоите размери и ти го монтират. Цената е според услугата - 1 броня е към 250 лв., праг - около 100 лв. За другите чарколяци за сега не се сещам. Цената за Шкода може и да е скъпа, но това все пак са оптики за VW, BMW, Audi и т.н., т.е. приемлива е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сещам се и за друга известна - Sigi tuning, а има и още доста по-малки и неизвестни, където може и по-евтино да ти излезе - все пак няма да тунинговаш Мерцедес за 50 бона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.