Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спортен пакет за Октавия II?!


ЬГ

Recommended Posts

Знам колега и аз съм го чел това, но все пак се надявах, че някой се е поинтересувал и ще сподели! Аkо разбера нещо веднага ще съобщя! :smt009

 

Нямаш проблем до вечерта ще имаш отговор, в нас имам ценовата листа на екстрите за Шкода Октавия там има два спортни пакети, като се прибера ще драсна цените. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа каква цена е този пакет в ЕТ? Спойлер, броня, прагове и т.н.? :roll:

 

Това са спортните пакети който може да се поръчат като екстра към новата Октавия.

 

Спортен пакет "Dynamic I" - 672 лв.

Спортен пакет "Dynamic II" - 1 381 лв.

Цените са за ниво на оборудване Елеганс, при ниво на оборудване Абиенте 855 и съответно 2121 лв.

За съжаление не са посочили какво включват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.