Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

нов software


trick_979

Recommended Posts

Здравейте

имам Октавия 2 която е произведена в началото на 2006, та въпроса ми е дали може да се ъпдейтне софт-а на бордовия компютър с по-нов. Гледах една Октавия 2, която е произведена преди 2 месеца и имаше неща в менюто които аз нямам:) От Еуратек твърдят, че няма как да стане защото електрониката на последните октавии била съвсем друга. Дали е така наистина?

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво показва повече в менюто :roll:

пиле със зеле и бира на по тънака цена

 

на мен нещо не ми е ясно..... като специалистите който се занимават с тези коли казват, че не става аз го приемам че е така. ако ставаше ама не им се занимава щяха да ти кажат да им платиш и тогава щяха да запретнат ръкави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

имам Октавия 2 която е произведена в началото на 2006, та въпроса ми е дали може да се ъпдейтне софт-а на бордовия компютър с по-нов. Гледах една Октавия 2, която е произведена преди 2 месеца и имаше неща в менюто които аз нямам:) От Еуратек твърдят, че няма как да стане защото електрониката на последните октавии била съвсем друга. Дали е така наистина?

 

Благодаря предварително!

 

Определено има разлика в електрониката ;) Моята например не показва, колко гори на място, докато на бившата ми шефка, показваше литри/час. Требе да се смени комп-а предполагам! А иначе разликата в производството на колите ни беше, около 5 месеца, съдейки по щампи на различни елементи в колите.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

раликата е в няколко неща, едното е примерно че може да се нагласи автоматично заключване/отключване на вратите, може да се нагласи след колко време да ти гасят фаровете след като си пуснал алармата, може да се нагласи алармата да издава звук като я пускаш (при мен тези неща ги няма в момента) иначе всички показатели за гориво, средно/моментно и време на каране си е същото.

незнам дали ги мързи младежите от ЕТ, но май няма да ме огрее така като гледам :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както описваш липсващите ти екстри наистина е различна електрониката. Т.е. нищо не можеш да направиш. Пък и заслужава ли си!??!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.