Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предна решетка-за,против


Recommended Posts

Рядко се колебая и се допитвам-понеже съм на принципа като се наиграя аз да съм си виновен подведен по моите действия и преценки и да не обвинявам че другите са ме подвели(не умишлено разбира се) с даден съвет,или мнение!

Какво ще кажете за предна решетка!

http://www.mobile.de/SIDgwakfMOZPbj9rJy ... 234889978&

Веждите са ми абсолютно еднакви като на снимката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпреки че си падам по хромирани и лъскави елементи черното в случая стой супер яко.(яко ако и колата ти е черна за което се колебая)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В стария форум имаше от смайлитата едно човече, дето повръщаше, защо го нямаме в този форум :? ...

 

П.П.: Юли, може ли да се издейства :roll: , че да отговоря на Искрен кратко и ясно :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда ми няка си безлично и изтормозено :( , но всеки има собствено мнение и ако ти харесва ще те аплодирам за мерака и вложените труд, време и пари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може ли да ми помогнете, от къде мога да намеря такова фолио като на тази фабия :roll:

 

Много ми харесва с този зеленикъв отенък е просто страхотно

 

Не ми се мисли как щв стои не зелена кола :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися, :smt46 ...

 

Човек, ако ще даваш пари, поне недей да е за нещо, което вече е остаряло като идея! От скоро се появи този вариант: http://www.spoilercentrum.cz/images/5859.jpg Тва с рабицата е прекалено изтъркано вече бе ;)

 

П.п.: Мерси Юли, ти си егати експедитивния администратор ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва ;) Нищо, че и аз като corropt по ме влече хром-а... Но на тази Фабия (черна), черната решетка си е доста прилично изглеждаща. Само не ме кефи, че седи малко като издута...

Квото и да напраиш, аз ще отскоча за една бира ;) А и нещо самата мрежа не ме кефи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися, :smt46 ...

 

Човек, ако ще даваш пари, поне недей да е за нещо, което вече е остаряло като идея! От скоро се появи този вариант: http://www.spoilercentrum.cz/images/5859.jpg Тва с рабицата е прекалено изтъркано вече бе ;)

 

П.п.: Мерси Юли, ти си егати експедитивния администратор ;) .

 

Koko благодаря ти-ТИ СИ ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛ :)!-това в круга на шегата!

Колата ми е абсолютно едно към едно с тази на снимката(РС-Черна перла) -веждите са ми същите(Милотек)-само решетката ми липсва!

Абе КОКО като бяхме в Елит КАР ти много ме надухва за онази решетка пък тя беше същата!Аз може и хром решетка да си взема но после задължително ще си я пръсна черна-мисля и под номера да сложа черна решетка и така да съчетая нещата!

А Коко отностно показания от теб вариянт-много добре съм запознат с него но не ме кефи-имам си някой резерви относно тази решетка понеже малко така тази вдлъбната мрежа сякаш.....бе де да знам ще видим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това не е чак толкова лошо?

BlackPearl, човече не се сърди, ама за тази Октавия е мой ред :smt46

Ако ще слагаш решетка/мрежа, каквато и да избереш - направи я черна. Сивото седи някак си демоде, освен това изпъква прекаленно много.

 

...П.п.: Мерси Юли, ти си егати експедитивния администратор ;) .

Моля ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това не е чак толкова лошо?

BlackPearl, човече не се сърди, ама за тази Октавия е мой ред :smt46

Ако ще слагаш решетка/мрежа, каквато и да избереш - направи я черна. Сивото седи някак си демоде, освен това изпъква прекаленно много.

 

...П.п.: Мерси Юли, ти си егати експедитивния администратор ;) .

Моля ;)

 

Aз горе съм написал че каквато и да взема ще я направя черна!Ще видим въртят ми се някакви идеи в капандурата!Всичко досега е в сферата на идеите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за мен тръпката е в самата игра,а не в резултата(е и той е важен,ама вече съм си начесал крастата).При оптичния тунинг няма готови рецепти-важното е на теб да ти харесва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.