Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda 136 1300


Rapid

Recommended Posts

Предполагам че и други са я видяли тази обява , но колата изглежда много добре . Само джантите не се продават , обаждах се вече ;)

http://i.mobile.bg/perl/printdet.cgi?id ... 4729490805

 

Дано я докопа някой от клуба

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

75 коня? Фаворитов двигател?! Какво му се е случило на този Фаворитов двигател (ако допуснем, че не е грешка) - с вода от Перловската река ли е каран?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказвам се от колата. Човека ми се обади днес каза да ида да я видя, но няма смисъл. До много ще си намери кола с която да се придвижва и ще може да се раздели със "скодорит"-а (много скоро = до края на Януари по негови думи)

 

 

p.s. bye

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета не мога да спя .. утре ще се обадя на човека за повече информация и ако не я е продал ще моля някоИ колеги от форума да идем да я гледаме и ако не е в лошо състояние то подписа ми ще се смени : ))))

 

 

Това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета не мога да спя .. утре ще се обадя на човека за повече информация и ако не я е продал ще моля някоИ колеги от форума да идем да я гледаме и ако не е в лошо състояние то подписа ми ще се смени : ))))

 

 

Това е.

 

Колата изглежда много прилично, да не кажа чудесно (но това само от снимката). Дано е наистина така! Успех с покупката и...винаги има място за пазарене. Мисля, че 100 кинта не са в сферата на фантазийте! УСПЕХ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказвам се от колата. Човека ми се обади днес каза да ида да я видя, но няма смисъл. До много ще си намери кола с която да се придвижва и ще може да се раздели със "скодорит"-а (много скоро = до края на Януари по негови думи)

 

 

p.s. bye

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Военна рампа кръговото на надежда, това ми каза човека, иска да му кажа кога ще се видим ...

 

 

Тини му е удобно в събота а PV не помня какво се разбрахме в скайп, но майче и той каза че в събота му е удобно, на продавача пък не му се чака явно до събота....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз минавам оттам по два пъти на ден, ама ако е за утре да е някъде следобед. Ще гледам да взема назаем компресомер от някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказвам се от колата. Човека ми се обади днес каза да ида да я видя, но няма смисъл. До много ще си намери кола с която да се придвижва и ще може да се раздели със "скодорит"-а (много скоро = до края на Януари по негови думи)

 

 

p.s. bye

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказвам се от колата. Човека ми се обади днес каза да ида да я видя, но няма смисъл. До много ще си намери кола с която да се придвижва и ще може да се раздели със "скодорит"-а (много скоро = до края на Януари по негови думи)

 

 

p.s. bye

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колеги

 

Съвет от мен - да отидат на огледа само онези с подобни коли - заградете с вашите самолети експоната на снимката, отвлечете вниманието на продавача, мята се един на госпожата и всички дружно - ГАЗ !!! Оня и да вика, при толкова турбини на форсаж, кой ще го чуе, пък и вие ще сте далече. Ха - ха - ха, дано КАТ не чете форума, че от бъзик и сладки мечти до решетка ще го докарам.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колеги

 

Съвет от мен - да отидат на огледа само онези с подобни коли - заградете с вашите самолети експоната на снимката, отвлечете вниманието на продавача, мята се един на госпожата и всички дружно - ГАЗ !!! Оня и да вика, при толкова турбини на форсаж, кой ще го чуе, пък и вие ще сте далече. Ха - ха - ха, дано КАТ не чете форума, че от бъзик и сладки мечти до решетка ще го докарам.

 

Поздрави.

 

не става - не искам да форсирам моята че нещо не е добре със сърцето . а и ще пише във весниците че е имало ретро парад на шкода 120 , или по- интересно - в надежда върлува опасна банда със шкода 120 , надежденци , пазете си децата и колите !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказвам се от колата. Човека ми се обади днес каза да ида да я видя, но няма смисъл. До много ще си намери кола с която да се придвижва и ще може да се раздели със "скодорит"-а (много скоро = до края на Януари по негови думи)

 

 

p.s. bye

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказвам се от колата. Човека ми се обади днес каза да ида да я видя, но няма смисъл. До много ще си намери кола с която да се придвижва и ще може да се раздели със "скодорит"-а (много скоро = до края на Януари по негови думи)

 

 

p.s. bye

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.