Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Двигател VW!


Rado`Default

Recommended Posts

Искам да сложа двигател от VW 1.6 или 1.8 на моята Estelle 1 ! Понеже съм чувал, че става може ли малко мнения, каква е процедурата! Ще пусна и една тема за Favorite-ов мотор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, нещо като 1.4i ще и е отрази най-добре, но нека чуем и мнението на останалите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има писано по въпрса я няколко теми, поразрови се.

 

Иначе фланецът може да се поръча оригинален или да се свали от някоя фелиция с вагенов мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В този ред на мисли, продавам оригинален преходен фланец + маховик от Фелиция 1.6

 

Ако има мераклии със 100лв за двете, да звънкат или на ЛС. Транспортът ще го уредя аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dali shte stane tozi variant niakoi ima li opit???

 

imav vpredvid da sloja 1.6 ot golf na favorita

 

що не си вземеш направо един голф, ми се занимааш с глупости? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли, продавам оригинален преходен фланец + маховик от Фелиция 1.6

 

Ако има мераклии със 100лв за двете, да звънкат или на ЛС. Транспортът ще го уредя аз.

 

А аз да продължа мислите на Хашек - В Русе пък се намира едно двигателче 1.6МПИ от Фелицийка на 27000км... и се продава 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.