Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Октавия


///M Power

Recommended Posts

хехе, момчета останаха ли ви здрави пломби след тест драйФа? :mrgreen:

И каква всъщност е тая каруца - Октавия кит кар? Явно голем бизнес въртят с нея на божура, трябва да понамина и аз натам....;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то трябва М-паиър или хай-октан да кажат, но тях никакви ги няма и да не се чуди някой като мен да кажа какво разбрах.

 

разпитах Йосиф каква е тая октавия и каква е офертата.

идеята е плащаш си и караш под навигацията на инструктор. караш 5 обиколки и за това плащаш 25лв. колата е със спортно окачване затова друса като в каруца, октавията е 1 .......... не е оная от 196* година де, двигателя е 1.8 5 цилиндъра, а колко коня е всъщност никой не казва, спарко седалки и ...... друг не знам.

 

не ми се струва лоша идеята, добре са го измислили. По добре там на пистата отколкото на улицата с някоя обикновенна кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо несе вижда

 

файлът е много голям - 300 Мб, затова най-добре първо го свали на харда си и после го пускай с плеъра... ако пак не тръгва, значи ти липсват някакви кодеци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми количката както казаха е Октавиа 1,1.8 125кс,момчето каза че е малко по-направена (много хубаво откликваше на педала на газта,но не ускоряваше нещо невиждано),окачването е някво по-така(не разбрах точно за писта ли е ,но си е спротно),вътре има 2 седалки и ролбари....абе забавно е,5 обиколки са 25 лв,мисля че си заслужава,особненно ако на някой му са кара яко а не иска да си чупи собствената кола :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готин е шкодака :) единствено седалката беше малко близо към волана, ама човека каза, че е правена по образец на пилотите от техният отбор. Имам му някаде визитката ще му пиша и ще му кажа за клуба, ако иска да намине.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.